Як зменшити енергоспоживання.

Енергоспоживання в квартирі можна зменшити кількома способами. Перш за все, щоб зменшити свої витрати з оплати електроенергії змініть лічильник на двохтарифний або багатотарифний і підключайте енергоємні прилади тільки в години найбільш низького тарифу.
Інструкція
1
Змініть в квартирі все лампочки на енергозберігаючі, класу А. Це дозволить істотно знизити споживання електроенергії.
2
Змініть електролічильник і підключайте пральну і посудомийну машини в години найбільш дешевого тарифу. Прасувати білизну також краще в цей час.
3
Пральну і посудомийну машини підключайте при повному завантаженні. Це дозволить додатково заощадити витрати по оплаті води.
4
Виходячи з кімнати, коридору, туалету завжди вимикайте світло. Дотримуючись цього правила, і не забуваючи про нього, ви навчитеся економити електроенергію.
5
Вимикайте телевізор, комп'ютер, коли у вас більше немає потреби в цих приладах. У багатьох виробилася звичка включати всі з ранку і не вимикати до пізнього вечора або навіть спати з включеним телевізором і комп'ютером.
6
Зарядивши телефон або фотоапарат, висмикуйте зарядний пристрій з розетки. Це хоч не суттєво, але все ж допомагає знизити енергоспоживання.
7
Коли дивитеся телевізор, включайте приглушене освітлення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8sYxN9VlZ1w