Як закрити доступ до сторінок. закрити доступ до інтернету користувачеві на сервері.

Часом виникає необхідність обмежити доступ до сторінкам або яким або файлів вашого сайту для певних груп користувачів. Програмне забезпечення веб-сервера Apache має вбудовані засоби для вирішення цього завдання. Ознайомтеся з ними.
Інструкція
1
При кожному запиті на будь-яку сторінку сайту, сервер перевіряє наявність в папці, де вона зберігається, службового файлу з назвою ".htaccess". Якщо він є, то сервер, при обробці запиту, буде слідувати директивам з цього файлу. У нього можна помістити і директиви обмеження доступ а до сторінкам або іншим документам сайту по яким або ознаками. Зробити це можна, створивши такий файл в звичайному текстовому редакторі і завантаживши в потрібну вам папку сервера. Оскільки ці файли є службовими, то з браузера веб-відвідувача вони не доступ ни.
2
Щоб вирішити проблему доступ а радикально помістіть в файл htaccess ці директиви: Order Deny, AllowDeny from allПолучів такі інструкції, веб-сервер закриє доступ до абсолютно всім файлам і папок у цій та всіх вкладених в неї директоріях для всіх без винятку відвідувачів.
3
Можна додати в тотальну заборону виняток для користувачів, що мають певний IP-адреса: Order Deny, AllowDeny from allAllow from 77.84.20.18, 77.84.21.2В цьому прикладі користувачі, чий IP 77.84.20.18 або 77.84.21.2, що не помітять наявності будь яких обмежень, а всі інші допущені до сторінкам не будуть. Якщо вам потрібен саме такий порядок доступ а - перерахуйте список дозволених IP-адрес через кому.
4
Якщо потрібно навпаки створити «чорний список» з небажаних IP-адрес, то директиви слід змінити таким чином: Order Allow, DenyAllow from allDeny from 77.84.20.18, 77.84.21.2Доступ буде закритий тільки для відвідувачів, які мають IP 77.84 .20.18 і 77.84.21.2, а інші будуть пропускатися безперешкодно. І в цьому варіанті список заборонених IP-адрес треба перелічити через кому.
5
Якщо потрібно обмежити доступ не до всіх документів в папці, а лише до окремого файлу, то директиви повинні виглядати так: Order Deny, Allow Deny from all Allow from 77.84.20.18 Тут у першому рядку вказано файл, доступ до якого повинен бути обмежений (hidden.html), а в четвертому рядку записано виключення з заборонного правила - IP користувачів, яким доступ до файлу дозволений.
6
Аналогічно можна обмежити доступ до групи файлів по масці їх імен: Order Deny, Allow Deny from all Allow from 77.84.20.18 Тут у першому рядку вказана маска імен файлів з обмеженим доступ ом - заборона буде поширюватися на всі файли з розширенням "wma". У четвертому рядку, як і в попередньому прикладі - IP користувачів, на яких обмеження не поширюється.
7
Є можливість обмежити доступ до сторінкам по типу браузера - таким способом можна відсівати, наприклад, небажаних пошукових роботів: SetEnvIfNoCase user-Agent ^ Microsoft.URL [NC , OR] SetEnvIfNoCase user-Agent ^ Offline.Explorer [NC, OR] SetEnvIfNoCase user-Agent ^ [Ww] eb [Bb] andit [NC, OR]
Зверніть увагу
Відповідь: в настройках.-прівратность- хто може бачити мою сторінку-виберіть потрібний вам варіант.
Корисна порада
Відповідь: це платно натиснути: Змінити настройки (під основний фотографією) Закрити профіль. натиснути. Ви дійсно хочете закрити профіль? Інформація про вас буде доступна тільки друзям на Одноклассниках. Закрити.