Як підстригти дитини машинкою. Як самої стригти дитину машинкою відео.

Отже, першу стрижку свого малюка ви вирішили провести вдома. Це розумно, адже вдома дитина буде почувати себе набагато спокійніше, ніж в незнайомій обстановці перукарні. Насправді, підстригти дитини машинкою самостійно досить просто. Необхідно лише дотримати деякі обережності і врахувати настрій карапуза.
Вам знадобиться
  • Машинка для стрижки волосся, гребінець, ножиці з тупими кінцями, спокійні та впевнені в своїх діях батьки (один стриже, інший тримає на колінах і відволікає), малюк у хорошому настрої.
Інструкція
1
Визначтеся з довжиною стрижки. Для початку встановіть насадку машинки на максимальну висоту (зазвичай це 12-15 мм).
2
Посадіть дитини на коліна татові, бабусі чи дідуся - тобто тому, кому він більше довіряє. Перетворіть першу стрижку малюка в цікаву гру. Можна організувати перегляд улюбленого мультфільму по телевізору. Як варіант - разом з крихтою усядьтесь перед великим дзеркалом, так він буде бачити ваші дії і перестане турбуватися. Будьте впевнені в собі, навіть якщо раніше вам нікого не доводило стригти. Дитина чуйно вловлює вашу тривогу.
3
Починайте стригти з потилиці, піднімаючи гребінцем прядки волосся догори, щоб вони не заплутувалися в ножах машинки. Тримайте насадку дотичної поверхнею щільно до голови, не під кутом.
4
Поступово переходите до стрижки скроневої зони, потім - тім'яної. В результаті ви отримаєте рівний зріз по всій голові. Додатково можна виконати окантовку (крок 6).
5
Можна також встановити насадку на 6-9 мм і пройтися ще раз по нижній кромці стрижки, заздалегідь визначивши межі переходу. У місці переходу виводите машинку з невеликим заокругленням, тобто під кутом до голови, щоб не виходило явною кордону.
6
За бажанням, зробіть окантовку, яка додасть стрижці завершений вигляд. Будьте обережні, не притискайте машинку сильно до голови. Якщо ножі гострі, є ризик порізати ніжну шкіру.
7
Після стрижки неодмінно промийте всі інструменти і змастіть ножі машинки, щоб вона прослужила довше.
8
Обов'язково похваліть малюка і зробіть комплімент його нової зачіски. Наступного разу крихітка буде стригтися набагато охочіше.
Зверніть увагу
Обов'язково виробляєте стрижку на чистих і сухих волоссі.
Корисна порада
Корисно попередньо познайомити дитину з процесом стрижки. Наприклад, сходіть всією сім'єю в перукарню, де папу стригтиме машинкою професіонал, а ви, перебуваючи поруч, будете спостерігати за його действіямі.Ребенку складно довго всидіти на одному місці. Будьте готові до цього і підлаштовуватися під нього.