Як подарувати гроші на ювілей. оригінально привітати чоловіка з ювілеєм.

Ювілей - прекрасний привід сказати близькій людині, наскільки він вам доріг. І не тільки сказати, а й показати - подарунком у вигляді грошей. І, напевно, ювіляру буде такий подарунок отримати корисніше, ніж набір рушників, каструльок або інструментів. Головне - обставити процес дарування весело і красиво, щоб ваш дар дійсно доставив радість.
Інструкція
1
В інтернеті можна знайти багато цікавих і легких у виконанні орігамі-фігур з грошових купюр. А вже птицю, корзинку, метелика або будиночок ви будете дарувати - вирішувати вам.
2
Якщо орігамі не ваш коник, і вам простіше подарувати гроші в конверті, можна і цей спосіб зробити запам'ятовується. Зробіть дуже великий конверт, великий-великий, (наприклад, лист ватману, складений навпіл). Красиво його прикрасьте, в графі «Кому» напишіть - самому почесному (ну, або багатому) ювіляру. І зі словами «Все дарують тобі маленькі конверти з грошима, а я дарую великий. Бо більше всіх бажаю тобі процвітання »вручите ваш презент. Правда, від розміну суми піти не вдасться - конверт повинен виглядати тугим, набитим грошима. Можна, звичайно, додати саморобні купюри, на яких замість грошового номіналу будуть ваші побажання і привіти.
3
Ювіляри належать до того покоління, які дивляться улюблені телешоу вже багато років поспіль. А тому дарування грошей можна надати форму однієї з улюблених телепередач, наприклад, «Поле чудес». За життєву стійкість, відмінний характер, хазяйновитість і, наприклад, уміння готувати шашлик ювіляру покладаються дві шкатулки. Ви пропонуєте вгадати, в якій з них знаходиться заповітний приз. Сенс в тому, що суму, яку ви хочете подарувати, потрібно поділити порівну і покласти в обидві шкатулки. Коли ювіляр відкриє одну і вгадає, можна сказати слова, що ювіляр ще й неймовірно фартовий. І з цими словами попросити відкрити другу шкатулку.
4
Якщо ювіляр - чоловік, та ще й з почуттям гумору, обіграйте ваш подарунок у формі «великого прання». Виноситься мотузка з причепленими на прищіпки носками (чистими і сухими). У ці носочки і ховаються даруємо гроші. Можна залучити до цього дружину ювіляра, створивши новий поворот ігри: наскільки вона вміє відчувати, де захована заначка чоловіка. І нехай спробує вгадати, у якому носочку є гроші. Сенс той же, що і в попередньому варіанті - грошики є в усіх носочках.
Корисна порада
Який би ідеєю ви ні скористалися, головне дарувати ці гроші з посмішкою і від душі, побажати благополуччя ювіляру, процвітання, щоб його будинок завжди був повною чашею. Тоді навіть простий звичайний конверт з грошима буде приємний.