Як полагодити крісло.

Меблі, призначені для сидіння, в побуті страждає найбільше. Вона набагато швидше зношується, ніж різні шафи, тумби і комоди. Так у крісла може з часом «провіснуть» сидінні або, наприклад, почати «гуляти» спинка. До того ж, матеріал оббивки теж далеко не вічний. На щастя, перераховані види несправностей можна виправити самим, ознайомившись з необхідним для цього порядком дій.
Інструкція
1
Якщо ваше м'яке крісло ціле, але ремені його сидіння сильно розтяглися, або зі своїх гнізд випали цвяхи, що закріплюють їх, меблі ще можна врятувати, зробивши з «ями» знову сидіння. Зношені ремені можна просто замінити новими, натягнувши їх потім звичайним дерев'яним бруском. Один кінець ремінця закріпіть на рамці, а другий натягніть через брусок так, щоб вільний кінець опинився затиснутим між бруском і рамкою. Зафіксуйте натягнутий ремінь парою цвяхів і обріжте зайву довжину. Що залишилися 20-30 мм загніть і забийте ще два цвяха. Меж ременями повинен бути проміжок, рівний 60-100 мм.
2
Якщо у крісла або стільця зламалася спинка або сидіння, він ще може вам послужити. Для цього вам знадобиться звичайний синтетичний білизняний шнур (шпагат). З нього можна зробити плетене сидіння або спинку.
3
Для цього спочатку звільніть рамки від старої оббивки, м'якої прокладки, а також видаліть зламане днище або ремені. Далі вбийте цвях з внутрішньої сторони рамки, після чого прикріпіть до нього кінець шнура. Потім намітьте напрям обмотки (за годинниковою стрілкою або ж проти неї). Спочатку зробіть шнуром оборот навколо суміжній рейки. Повернувшись, зробіть ще оборот навколо початкової.
4
Далі перекиньте шпагат до наступного кутку, повторіть операцію. Так ви послідовно доведете оплетку з одного кута до іншого, і у вас вийде суцільна площина. Закладіть всередину кінець обплетення в середині цієї площини.
5
Все, що стосується плетіння сидіння або спинки, справедливо для квадратної площині. Якщо ж потрібно обплести прямокутний проміжок, тоді починати оплетку потрібно так само, як і було описано. В результаті у вас вийде наполовину (або трохи більше) переплетена площина. Що потрібно робити далі? Починайте пропускати шпагат тільки між довгими сторонами рамки, поки не заповните всю площину. Тепер можна встановлювати на місце готову спинку або сидіння.
Корисна порада
Крісло, спинка, обплетення, площину