Як збільшити гучність динаміків. програма по збільшення гучності на пк.

Здавалося б, потужність динаміків комп'ютерної акустики - величина абсолютна. Але на практиці одні й ті ж колонки, підключені до різних комп'ютерів, можуть видавати звук різної гучності. В цьому випадку, очевидно, що причина криється в джерелі звуку, тобто в звукової карти комп'ютера, а точніше в її настройках. Відповідно, щоб збільшити максимальну гучність динаміків , потрібно в цих самих настройках покопатися.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, звукові колонки, початкові навички з налаштування комп'ютера
Інструкція
1
Спочатку подивіться на рівень гучності основного індикатора звуку. Він розташований у правому нижньому кутку екрана, а його значок виглядає як мініатюрне зображення динаміка. Бігунок рівня гучності повинен бути встановлений на максимум. При цьому якщо вас влаштовує такий рівень гучності, можете на цьому і зупинитися.
2
Якщо гучність динаміків недостатня, навіть коли бігунок регулювання знаходиться у верхньому положенні, слід використовувати розширене меню управління звуком. Для цього в "Панелі управління" відкрийте вкладку «звуки і аудіопристрої». Виберіть підменю «Гучність» і натисніть кнопку «Додатково». З'явиться вікно з декількома шкалами. Встановіть бігунок шкали «Звук» в верхнє положення, і перевірте положення бігунка шкали «Загальна». Якщо ви виконали перший крок, він теж повинен бути вгорі, якщо це не так, перемістіть бігунок вгору.
3
Більше універсальних інструментів підняття гучності немає. Проте багато виробників звукових плат постачають свої пристрої спеціальним програмним забезпеченням, до складу якого часто входить еквалайзер. Якщо така програма є, запустіть її зі списку програм меню «Пуск». В еквалайзері підійміть рівень звуку для всіх частот. Однак цей метод підняття гучності згубно позначається на якості звуку, і користуватися ним слід помірно.
Корисна порада
Гучністю звуку часто керують програми-програвачі, простежте за тим, щоб в них був встановлений максимальний рівень гучності.