Як вибирати черевики для гірських лиж.

Для лижника черевики - найголовніший елемент спорядження. Ви можете кататися на старих лижах, надіти спортивний костюм і вушанку, але якщо черевики вам не підходять, ви ніколи не отримаєте належного задоволення від катання. Крім того, неправильний вибір черевик може загальмувати процес навчання, зіпсувати техніку спуску, нашкодити вашому здоров'ю. Хороші черевики служитимуть вам протягом довгого часу. Щоб правильно підібрати черевики для гірських лиж, вам потрібно знати певні характеристики.
Інструкція
1
Перш за все необхідно визначитися з жорсткістю черевик. Отже, черевики бувають наступних видів: • Жорсткі черевики купують професійні лижники. Такі черевики використовуються в швидкісному катанні по підготовлених трасах. Нога в черевику тримається дуже щільно, це суттєво підвищує керованість. Стандартно жорсткі черевики мають чотири кліпси, які захоплюють ногу у всіх важливих точках. Але тривале використання черевик переноситься досить важко, тому купуйте жорсткі черевики лише в тому випадку, якщо ви точно впевнені в їх необхідності. • Черевики середньої жорсткості мають спеціальний «язичок», який забезпечує легке вдягання. Практично в кожній моделі використовується термоформируемий внутрішній чобіток, який через деякий час застигає за формою вашої ноги. • Зовсім недавно з'явилися м'які гірськолижні черевики, призначені для максимального комфорту людини. Такі черевики виконані з досить м'якого пластику, вони оснащені тільки двома кліпсами, а щільність охоплення ноги забезпечується шнурівкою.
2
Сучасні гірськолижні черевики повинні бути оснащені налаштованим регуляторами, які використовуються для підгонки черевик для конкретного человека.Регуліруемий нахил халяви - необхідний для технічно правильного катання. Голенище черевика повинно бути нахилено вперед так, щоб коліно прямо стоїть людини проектувалося на носок черевика.
3
Також черевики можуть бути оснащені спеціальним важелем, який перемикає режими «Катання-ходьба».
4
Дорожчі моделі оснащені кліпсами з метала, які відрізняються надійністю і довговічністю. Пластикові кліпси можуть тріснути.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=loRB4mHLeu4