Як подарувати квітку дівчині.

Багато людей не знайомі з етикетом і тонкощами підношення квітів в якості подарунка, компліменту або визнання. Якщо ви не вмієте дарувати квіти, ці прості правила допоможуть вам вирішити вашу проблему:
Інструкція
1
Чітко сформулюйте для себе, для чого ви хочете подарувати квітка , що цим хочете сказати дівчині. Краще записати свій намір на папері, висловити свої почуття словами. Спробуйте написати список причин, чому ви хочете порадувати дівчину саме квіткою. Проробивши подібну психологічну роботу з собою, вам вдасться правильно підібрати квітка , а може і не один, і піднести його так, що дівчина відчує, що ви цим хочете сказати. Але ваш мозковий штурм повинен бути чесним і відвертим, а не містити незв'язні порушені фрази про секс.
2
Знайте, що ви даруєте. На світі існує величезна кількість квітів, у кожного з яких своє значення. Ось коротка трактування популярних кольорів: Червоні троянди - любов і страстьРозовие троянди - благодарностьЖелтие троянди - дружбаОранжевие троянди - гарячі почуття і ентузіазмБелие троянди - невінностьРомашкі - радостьТюльпани - счастьеКрасние гвоздики - любов і уваженіеОрхідеі - чиста прихильність.
3
Дізнайтеся смак дівчини. Ви можете бути шалено закохані і вирішили піднести величезну червону троянду, але ваша подруга просто може ненавидіти червоний колір. Перш, ніж зробити подарунок, проведіть міні-розслідування, щоб переконатися, чи немає у дівчини алергії на квіти. Просто поспостерігайте за нею в парку або саду, якими кольорами вона милується і насолоджується.
4
Проведіть враження своїм подарунком. Для багатьох дівчат велике задоволення від отримання квітів може доставити увагу, яку до неї проявлять навколишні при вигляді подарованих квітів. Подаруйте квітка своєї дівчині в офісі або ввечері, коли зустрічаєте її з інституту, так щоб бачили колеги, друзі, родичі. Квіти - це свого роду знак турботи, уваги, візуальний комплімент дівчині, який дуже приємно демонструвати оточуючим.
5
Даруйте квіти з гідністю і гордістю. Тільки тоді ви виберете квітка , який не соромно подарувати. Квітка, упакований на простий папір, завжди слід розгортати перед врученням дівчині. Ніколи не носіть квіти в пакеті, дипломаті або рюкзаку. Ніколи не соромтеся свого букета і не тримайте його недбало, немов віник. Несіть його з гордістю і повагою, до дівчині, якій ви будете дарувати ці квіти.
Корисна порада
У дівчат є правило: будь-які подаровані квіти означають просто увагу, яке може бути прийняте без зобов'язань відповідати чому-небудь натомість. Але квітами все ж можна добитися прихильність і заслужити не лише посмішку дівчини, а навіть справжні почуття.