Як підібрати хокейні ковзани.

В хокеї важливий кожен елемент екіпіровки, адже від правильності вибору залежить захищеність гравця, а також ступінь ефективності його дій. Але головну роль грає основа, а основа для будь-якого хокеїста - ковзани . Отже, щоб правильно підібрати ковзани , потрібно знати, на які нюанси необхідно звернути увагу.
Інструкція
1
Спершу необхідно визначитися з видом ковзанів. Існує три основних категорії ковзанів: • «Еліт про» - призначені для професійних гравців високого класу. Ціна таких ковзанів починається з 400 доларів. • «Про» - професійні ковзани , які використовують гравці більш низького класу. Ціна коливається з 200 до 400 доларів. • Любительська категорія - моделі хокейних ковзанів для гравців-любителів.
2
Черевики хокейних ковзанів виготовляються з натуральної або штучної шкіри. Натуральна тепліша, але як наслідок дорожча. Штучна - легка, не намокає, довго тримає форму і зберігає відмінний зовнішній вигляд. Також черевики різняться по м'якості, ніж м'якше черевик, тим вищим має бути рівень підготовки хокеїста.
3
Леза роблять з м'якої або твердої сталі. Тверда якісніша, але вона застосовується рідше, в основному для професійних ковзанів.
4
Кріплення лез до коника буває двох видів: на клепках або монолітне. Вважається, що на клепках кріплення більш надійно, але для хокеїста-любителя підійдуть обидва варіанти.
5
Леза бувають нахиленими вперед або горизонтальними. Для недосвідченого гравця підійдуть горизонтальні леза, так як вони не створюють дискомфорту при катанні. Леза, нахилені вперед, підходять для професійних гравців. Такі леза зроблені у вигляді клина, що дозволяє гравцеві кататися на мисочках.