Як порахувати метраж підлоги.

Правильний розрахунок квадратури статі дозволить вам придбати потрібну кількість будівельного матеріалу для його обробки. Щоб порахувати метраж статі , вам необов'язково мати які-небудь знаннями і навичками, все, що вам може знадобитися - калькулятор і рулетка.
Вам знадобиться
  • Рулетка, калькулятор.
Інструкція
1
Підрахунок квадратури статі . Щоб правильно розрахувати метраж статі , вам в першу чергу знадобиться рулетка. Прикладіть початок рулетки до лівого кута довгої стіни і відміряйте її довжину. Запишіть на папір отриманий результат. Після цього заміряйте довжину більш короткої стіни і також запишіть отриманий результат на папір. Щоб порахувати метраж статі , вам необхідно перемножити між собою довжину обох стін. Полеченной результат буде відображати кількість квадратних метрів на підлозі.
2
Якщо в приміщенні є кути, поступите таким чином. Заміряйте дві найбільш довгих стіни в кімнаті і перемножте між собою отримані числа, записавши їх твір на папір. Заміряйте довжину кожної з двох стін, що утворюють кут. Також перемножте отримані значення і запишіть твір множників на папір. В результаті у вас вийде два значення - загальна площа статі без кута (найбільше значення) і площа статі самого кута (найменше значення). З найбільшого значення необхідно відняти найменше значення. Отримана цифра буде відображати точну квадратуру статі .
3
Купуючи надалі будівельний матеріал для оформлення статі , рекомендуємо вам брати його з запасом (плюс 1-2 квадратних метра). Запас дозволить вам замінити пошкоджений матеріал в ході оформлення статі .