Як включити автозавантаження диска. Як включити автозапуск диска в bios.

Деякі антивірусні та системні програми примусово відключають меню автозавантаження для компакт-дисків. Якщо на вашому комп'ютері більше не з'являється меню вибору дій при завантаженні диска , ви можете самостійно усунути проблему.
Інструкція
1
Спочатку потрібно включити відображення розширень типів файлів, оскільки на більшості комп'ютерів ця опція відключена за замовчуванням. Якщо на ваш комп'ютер встановлена система Windows Vista або 7, клацніть правою кнопкою на робочому столі і виберіть команду «Властивості папки». У більш ранніх версіях Windows цю команду можна викликати з меню «Сервис» будь-якого вікна Провідника Windows (наприклад, «Мій комп'ютер»).
2
В діалоговому вікні на вкладці «Вид» зніміть прапорець "Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Натисніть «ОК», щоб зберегти зміни. Тепер в назві кожного файлу буде відображатися його розширення (три символи після крапки). Після завершення процедури відновлення меню автозавантаження диска , вихідні значення можна повернути.
3
Тепер створіть на робочому столі або в будь-який інший папці комп'ютера текстовий файл. Для цього клацніть правою кнопкою миші і в пункті меню «Створити» виберіть команду «Текстовий документ». З'явиться файл, в який потрібно вставити і зберегти наступний текст: Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesCdrom] "AutoRun" = dword: 00000001
4
Зберігши файл, змініть його назву на asf.reg і натисніть клавішу введення (Enter). Файл змінить свій вигляд і тип. Клацніть по ньому і дайте відповідь ствердно на питання про необхідність внесення змін до реєстру. Після перезавантаження комп'ютера ви виявите, що при завантаженні диска меню вибору дій стане з'являтися.