Як очистити весь комп'ютер.

Операційна система Windows рано чи пізно починає працювати значно повільніше. Це відбувається через постійне засмічення жорсткого диска, системних файлів і реєстру непотрібними даними. Зазвичай це не призводить до серйозних проблем в працездатності системи, але деколи може стати причиною неправильної роботи деяких програм і служб. Таку «чистку» системи рекомендовано проводити не рідше, ніж раз на місяць. Але при пасивному використанні комп'ютера , можна зменшити частоту до 2-3 місяців.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет
  • обліковий запис адміністратора
Інструкція
1
Почистіть системний розділ жорсткого диска стандартними засобами Windows. Для цього відкрийте властивості даного розділу та натисніть кнопку «очистка диска».
2
Почистіть реєстр. Виробляти даний процес самостійно вкрай не рекомендовано. Видалення або виправлення важливих файлів може привести до відмови в роботі системи. Перед початком очищення реєстру найкраще створити контрольну точку відновлення. Для цього відкрийте властивості комп'ютера , перейдіть у вкладку «захист системи», виберіть системний диск і натисніть «створити».
3
Для чистки реєстру найкраще використовувати спеціальні програми. Лідерами в цій галузі є утиліти RegCleaner і CCleaner. Запустіть одну з цих програм і натисніть «перевірка». Після сканування вам буде запропоновано видалити непотрібні файли.
4
Налаштуйте загальну продуктивність системи. Для цього краще використовувати програму Advanced System Care, але ви можете вибрати будь-яку іншу. Запустіть програму і відкрийте меню «очистка Windows». Обов'язково встановіть галочки поруч з пунктами «Помилки реєстру» і «Непотрібні файли». Натисніть «сканувати», а після завершення цього процесу - «ремонт».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rk4BW1ukJ1I
Корисна порада
Не варто використовувати програми для очищення системи під час активної роботи.
Очистку жорсткого диска комп'ютера можна проводити з використанням системних додатків і утиліт. Вони дозволяють в автоматичному режимі видалити тимчасові файли, в ручному режимі позбутися непотрібних даних, а також повністю стерти всю інформацію - вибір за вами. Деякі типи зовнішніх дисків - флешки, дискети, зовнішні вінчестери - теж можуть бути очищені таким способом, а інші - CD/DVD-диски - зажадають використання додаткових програм.
Інструкція
1
При необхідності очистити будь-якої тому диска від невикористовуваних операційною системою і прикладними програмами тимчасових файлів, відкрийте вікно властивостей цього диска. Для цього запустіть «Провідник», клацніть іконку потрібного об'єкту правою кнопкою і виберіть в контекстному меню рядок «Властивості».
2
На вкладці «Властивості» поруч з діаграмою, отображающей вільне і зайняте простір, поміщена кнопка «Очищення диска» - натисніть її. На екрані з'явиться попередження про те, що складення списку непотрібних файлів може зайняти кілька хвилин. Дочекайтеся закінчення роботи системної програми.
3
У списку файлів, який буде розміщений на вкладці «Очищення диска» вікна, що з'являється по завершенні процесу, поставте позначки навпроти тих груп файлів, яких вам не шкода. Виділяючи кожен рядок, ви зможете прочитати пояснення про призначення цієї групи файлів. Процес очищення запустите натисканням кнопки OK.
4
В цьому ж вікні є ще одна вкладка - «Додатково». Вона розділена на дві секції, і в кожну поміщена кнопка "Очистити". Натисніть верхню, якщо хочете відкрити список встановлених додатків і звільнити місце на диску видаленням деяких з них. Нижню використовуйте для доступу до списку збережених точок відновлення - видаливши старі і невикористовувані теж можна збільшити вільний дисковий простір.
5
Якщо потрібно тотальна зачистка диска від усіх файлів, виберіть команду «Форматування», клацнувши іконку потрібного диска у вікні "Провідника" правою кнопкою миші. Ця команда викликає на екран вікно налаштувань операції. У ньому ви можете вибрати тип файлової системи і розмір кластера, задати мітку тому, а також вибрати швидке форматування або довгий, але більш ретельне знищення даних. Запускається процедура натисканням кнопки «Почати».