Як вставити фото в рамку.

На комп'ютері накопичилося багато різних фотографій , проста друк вже не цікава. Хочете, щоб ваші фотографії виглядали більш ошатними, незвичайними? Спробуйте використовувати для них рамки. Величезне їх кількість ви легко знайдете в інтернеті, а можна купити в наборі з іншими доповненнями для обробки фотографій . Попереду вас чекає цікава робота з розміщення фото в рамку.
Інструкція
1
Як правило, рамки для фотографій мають формат png, gif, jpg. Якщо перші два формати повністю готові для розміщення фотографій (мають порожню область для вставки), то в форматі jpg потрібно очистити білу (найчастіше) область, зробити її прозрачной.Ітак, якщо, відкривши рамку в програмі Photoshop, ви не знайдете прозору область, придатну для вставки фотографії, її потрібно підготувати. На панелі інструментів виберіть «чарівну паличку» і клацніть їй приблизно в центрі залитої білим кольором зони. Виділену область очистіть командою «Редагування» - «Очистити» або натиснувши клавішу «Delete». Замість заливки з'явиться шахматка із квадратиків, що означає область без заливки (прозора).
2
Тепер відкрийте фотографію, яку вам хочеться розмістити в рамку. Перегляньте її вміст (чи всі зображення вам потрібно). Якщо ви хочете помістити в рамку тільки частина фотографії, застосуєте інструменти виділення - «прямокутна область» або «овальна область». Виділивши потрібну частину зображення, скопіюйте його будь-яким способом, наприклад, натиснувши поєднання клавіш «Ctrl + C» в англійській розкладці.
3
Відкрийте підготовлену рамку і вставте скопійоване зображення (натискання клавіш «Ctrl + V»). Зображення розміститься поверх рамки. Воно може виявитися маленьким або дуже великим, розміщено довільно. Вибравши інструмент "Переміщення" надайте йому потрібну форму, розмір, встановіть на те місце в рамці, де воно має бути.
4
Для того щоб помістити фотографію за рамку, поміняйте верстви. Шар з рамкою повинен розташовуватися вище шару з фотографією. Якщо результат вас влаштував, додайте ще кілька цікавих штрихів.
5
Для того щоб надати фотографії обсяг, зробити очевидним той факт, що вона поміщена в рамку, додайте стиль шару. Для цього зайдіть в «Шари» - «Стиль шару» - «Параметри накладання». Тут поекспериментуйте з параметрами, визначте тінь, зовнішнє або внутрішнє світіння і пр. Виберіть варіант, який найбільше сподобався.
6
Готову фотографію збережіть. Для чого в меню «Файл» виберіть пункт "Зберегти як". У вікні, дайте файлу назву, виберіть розширення.jpg", якість зображення. Ваша робота завершена.
Зверніть увагу
1. Якщо при відкритті рамки ви не побачите нічого, тільки прозору область, потрібно включити верстви. Часто це робиться для того, щоб користувач сам вибрав, які саме верстви в зображенні йому потрібні (і це дуже зручно). Тому зайдіть в «Шари» і зробіть активними нужние.2. Якщо шар з рамкою заблокований (мається замок на зображенні шару), двічі клацніть по ньому мишкою і у вікні натисніть «OK».
В мережі інтернет багато інструкцій для програми Adobe Photoshop з інтерфейсом англійською мовою. Робота в русифікованої версії цього графічного редактора мало чим відрізняється від роботи в англомовному додатку. Щоб вставити фото в готову рамку в програмі Adobe Photoshop російською мовою, необхідно знати, як переводяться назви кнопок та пунктів меню.
Інструкція
1
У більшості випадків готова рамка для фото графії - це зображення, збережене на окремому шарі. Порожній шар, розташований під рамкою, призначений для того, щоб ви вставили на нього своє фото. Якщо такого шару немає, створіть його самостійно. Шар «Задній план» в програмі закріплений, тому доведеться виконати кілька додаткових дій.
2
На панелі інструментів «Шари» клікніть правою кнопкою миші по шару «Задній план» і виберіть у спадному меню пункт «Створити дублікат шару», задайте йому ім'я (не обов'язково) і натисніть на кнопку «Так». Далі клікніть по шару «Задній план» лівої кнопкою миші, щоб виділити його, і натисніть на панелі інструментів шару значок «Створити новий шар». Знову виділіть шар «Задній план» і натисніть на значок у вигляді корзини "Видалити шар».
3
Другий варіант простіший: клікніть двічі на поле «Задній план» по значку у вигляді замку лівої кнопкою миші, у вікні «Новий шар» натисніть кнопку «Так». Або клікніть по шару правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає команду «Із заднього плану». Підтвердіть операцію. Шар буде «розкріплені». Створіть новий шар і перетягніть, утримуючи ліву кнопку миші, під шар «Задній план».
4
Якщо буде необхідно, на шарі, в якому збережена рамка, за допомогою інструменту виділення і кнопки Delete на клавіатурі (або інструмента «Ластик») очистіть поле, в якому повинна розміщуватися фото графия. Воно має бути прозорим. Далі відкрийте файл зі своєю фото Графи і скопіюйте зображення в буфер обміну. Для цього виділіть фото за допомогою інструменту "Виділення" або виберіть в розділі меню «Виділення» команду «Все». Натисніть клавіші Ctrl і С або в меню «Редагування» виберіть команду «Скопіювати».
5
Поверніться в документ з рамкою, виділіть лівою кнопкою миші мініатюру створеного вами порожнього шару і введіть поєднання клавіш Ctrl і V або в верхньому рядку меню в пункті «Редагування» виберіть команду «Вставити». Масштабуйте вставлену фото графию. Для цього клікніть по зображенню правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду «Вільне трансформування». Підведіть курсор миші до кута фото графії і, утримуючи ліву кнопку миші, відрегулюйте потрібний розмір зображення. Щоб пропорції не порушувалися, одночасно натисніть і утримуйте клавішу Shift.
6
Після того як ви розмістите свою фото графию в потрібному місці рамки і підберете правильний масштаб, клікніть в панелі інструментів «Шари» по кожному з шарів правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду « Виконати зведення ». Збережіть готове зображення в зручному для вас форматі і потрібної директорії, викликавши в меню «Файл» команду «Зберегти як».
Зверніть увагу
Описаний порядок не обов'язковий. Ви можете спочатку вставити своє фото на новий шар, потім «розкріпити» шар «Задній план», поміняти шари місцями і очистити область всередині рамки.