Як подивитися деталізацію дзвінків.

Дивлячись на свої рахунки за мобільний зв'язок ви, напевно, задавалися питанням про те, як ви витрачаєте свої кошти. Для того щоб не мучитися здогадками - замовте деталізацію дзвінків. Це дуже зручний сервіс, який мобільні оператори пропонують своїм клієнтам. Практично це докладний звіт, в якому міститься інформація про всі послуги, якими ви скористалися за певний час. Замовити деталізацію можна таким чином.
Вам знадобиться
  • Вам потрібно підключення до інтернету і добре працюючий email.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт вашого мобільного оператора, перейдіть на сторіночку інтернет - підтримки.
2
У зазначеній рядку впишіть номер свого мобільного телефону і введіть пароль доступу в «Особистий кабінет».
3
Після входу в «Особистий кабінет» виберіть часовий період, за який ви хочете отримати деталізацію послуг. Зазвичай деталізацію замовляють за один місяць.
4
Виберіть форму звіту. Деталізовані звіти, як правило, бувають трьох видів: рахунок, разова деталізація і періодична деталізація. Періодична деталізація - найповніша і інформативна.
5
Вкажіть свою електронну адресу, на який ви хочете отримувати звіти з деталізацією. Незабаром вам прийде лист з файлом, що містить деталізацію ваших мобільних послуг.
Зверніть увагу
Якщо у вас на сайті мобільного оператора ще немає «Особистого кабінету» і, відповідно, немає пароля - запросите його. Це можна зробити з тією ж сторінки.
Корисна порада
При виборі формату файлу-звіту зупиніться на ZIP архівації. В цьому форматі листи будуть набагато легше і зручніше в роботі.