Як повертати кермо.

На курсах з підготовки водіїв інструктори, з незрозумілої причини, чомусь навчають майбутніх автомобілістів, м'яко кажучи, неправильно крутити кермо . Якщо говорити точніше, то процес навчання зводиться до єдиної методикою - повертання рульового колеса, перехоплюючи його обід руками.
Вам знадобиться
  • - автомобіль.
Інструкція
1
Але подібна техніка водіння автомобіля вкрай нераціональна. Суть подібної методики зводиться до того, що під час руху, у випадках виникнення необхідності виконати на машині крутий поворот або повний розворот, причому здійснити вимагається одним маневром, водій починає обертати кермо спочатку двома руками, а потім, відпустивши одну руку, продовжувати доворот керма іншої, перехоплюючи обід рульового звільнилася рукою.
2
Таким чином, щоб виконати два з половиною обороту керма, водієві припадати кілька разів його перехоплювати. Зверніть увагу, що руки під час виконання подібної техніки водіння будуть постійно перехрещуватися. А якщо під час виконання маневру під колесо автомобіля потрапить камінь, або машина попаде в цей момент в вибоїну, то втримати в даному випадку кермо однією рукою навряд чи у кого вийти. А подібне, як говориться - чревато ...
3
Під час пересування в автомобілі професіоналом застосовується зовсім інша техніка повороту рульового колеса, яка виключає перехрещення рук над кермом, і про яку майже ніхто з любителів не знає. Вдобавок, професійна техніка водіння менше енергоємна, і більш маневрений. Що є вагомим аргументом на її користь.
4
Тим, хто вже закінчив курси з підготовки водіїв, переучуватися буде трохи складніше. Але освоєння професійної техніки водіння автомобіля - того варто. Повірте на слово.
5
Отже, під час руху в автомобілі на прямій ділянці дороги, руки водія лежать на кермі подібно стрілкам на циферблаті годинника, що показують час, що дорівнює 13 годинам 40 хвилинам. В ході виконання крутого повороту, а в який бік він здійснюється - абсолютно не має ніякого значення, обидві руки автоматично пересуваються спочатку вниз, де вони й «зустрічаються». А потім обидві - вгору. І ніякого перехрещення рук. Цікаво, чи не так?
6
Хитрість полягає в тому, що поки одна рука обертає кермо , друга, в цей момент, ковзаючи по його поверхні, переміщається назустріч з іншого.
7
Вивчимо детально. Наприклад, водій, рухаючись по прямій, вирішив круто повернути на машині вправо. В даному випадку, руки з класичного положення на кермі обидві пересуваються вниз. Але права рука, утримуючи обід рульового колеса, обертає при цьому кермо вправо. Ліва рука в цей момент вільно переміщається вниз, а зімкнувшись з правого, обхоплює обід колеса і продовжує його обертання, переміщаючись вгору. Права рука, відпустивши кермо , переміщається також вгору, де їй, у верхній точці, передається подальше обертання рульового колеса.
8
При виконанні повороту ліворуч - всі дії виконуються аналогічно. Єдина відмінність у тому, що обертання керма першою починає ліва рука.
9
Дана техніка в корені відрізняється від тієї, за якою прийнято навчати майбутніх водіїв інструкторами на різних курсах. Вона не вимагає від водія великої фізичної напруги, і дозволяє виконати маневр з більш високою швидкістю.