Як вибирати чавунні ванни.

Чавун - унікальний сплав. Зносостійкість, стійкість до корозії, чудові теплозберігаючі характеристики роблять його ідеальним матеріалом для виробництва сантехніки. Єдиний недолік - велика вага виробів. Втім, якщо мова заходить про ванну, цей недолік перетворюється на гідність. Простіше кажучи, під струменем води чавунна ванна не буде гриміти як сталеве відро. І всі ці достоїнства - за вельми символічну ціну! Вибираючи чавунну ванну, зверніть увагу на наступні моменти.
Вам знадобиться
  • - будівельна рулетка.
Інструкція
1
Звіртеся з технічними параметрами вашої ванної кімнати. Ретельно виміряйте приміщення. Чітко вирішіть питання про габарити майбутньої ванни .
2
Неодмінно вибирайте ванну, яка вільно проходить в ваш дверний проріз. Розбирати стіну, щоб внести ванну - справа клопітка і витратна.
3
Якщо у ванній нерівна підлога - придбайте ванну з регульованими ніжками. Можливо, у вашій сім'ї є діти або ж люди з обмеженими можливостями - інваліди, пенсіонери. Для того, щоб їм було зручно займатися гігієною - придивіться до ванн з антиковзаючим покриттям, підголовником і поручнями на бортах.
4
Вибравши відповідну ванну, уважно перевірте її емалеве покриття на наявність подряпин, тріщин, сколів та інших пошкоджень. Емаль - найслабше місце чавунної сантехніки.
5
Оцініть якість литва. Для цього огляньте ванну, звертаючи увагу на всі нерівності, каверни тощо. Гарна чавунна ванна має рівну бридку поверхню без вм'ятин і опуклостей.
6
При покупці обов'язково вимагайте у продавця сертифікати, гарантії та іншу документацію, що підтверджує якість виробу і несучу інформацію про виробника.
Корисна порада
Чавунна ванна прослужить вам довгі і довгі роки, якщо ви будете дбайливо поводитися з її емаллю, уникати її ушкоджень важкими предметами і агресивними миючими засобами.