Як зробити магніт на холодильник. зробити магніт на холодильник з власною картинкою.

Зараз дуже багато хто любить прикрашати холодильник магнітами. Ледве углядівши їх на прилавку магазина, скуповують, везуть з усіх місць, де відпочивають. Хто збирає просто так, а для когось це справжнє хобі. Вишукують спеціальні зображення, щоб створити цілу колекцію однієї тематики. Насправді магніт на холодильник можна зробити своїми руками. Будь-який предмет можна перетворити на магніт, для цього підключіть трохи фантазії і непотрібні речі, які обов'язково знайдуться у вас вдома.
Вам знадобиться
  • Магнітна стрічка, пінопласт, гіпс, віск, пластилін, гудзики, картон, пробки і кришки від пляшок, все, що, на вашу думку, підходить для виготовлення магніту, клей.
Інструкція
1
Придбайте в магазині спеціальну магнітну стрічку, яка служитиме основою вашому магніту.
2
Підготуйте матеріал, з якого будете робити магніт. Використовуйте пінопласт, гіпс, віск, пластилін, гудзики, картон, пробки і кришки від пляшок, все, що на вашу думку підійде для виготовлення магніту.
3
Візьміть обраний матеріал, надайте за допомогою ножиць або макетного ножа потрібну форму і приклейте його за допомогою супер клею на магнітну стрічку.
4
Прикрасьте магніт різними намистинами, паєтками, створіть магніти у вигляді ягід, фруктів, невеликих рамок для фотографій. У підготовлені місця вставте заздалегідь підібрані фотографії і прикрасьте такими "сімейними" магнітами свій холодильник .
5
Ви можете зробити як великі магніти, так і маленькі - наприклад з гудзиків. За допомогою таких магнітів зручно кріпити на холодильник дитячі малюнки або записочки.
6
Ось власне і все, нічого складного. Для того, щоб виріб прикрасило вашу кухню, підключіть фантазію і потратьте трохи часу на міні-твір мистецтва. Тоді краса, яку створите своїми руками, буде висіти на дверцятах холодильник а, прикрашати і створювати затишок і тепло на кухні, а також приємний настрій всім домашнім. Також це може бути оригінальний подарунок друзям на свято. Він буде не тільки зроблений своїми руками, але і призначатися конкретній людині і мати індивідуальність.