Як налаштувати супутниковий ресивер.

Супутникове телебачення пропонує телевізійний сигнал дуже високої якості. Для його прийому розроблені спеціальні супутникові ресивери (тюнери). Також передові моделі можуть з'єднувати споживачів за допомогою мережевого роз'єму з глобальною мережею інтернет.
Вам знадобиться
  • супутникова антена, телевізор, scart-роз'єм, роз'єм "тюльпан", супутниковий ресивер
Інструкція
1
Підключіть кабель від супутникової антени в роз'єм на задній панелі ресивер. Зазвичай він позначається «LNB IN» або «IF Input». Всі роз'єми для підключення апаратури знаходяться на задній панелі. Вони стандартні на всіх моделях. Підключіть ресивер до відеовходу телевізора. Це можна зробити за допомогою Scart-роз'єму або типу «тюльпан». Зазвичай відео підключається через «жовтий» роз'єм, звук - через «чорний» і «червоний» роз'єм. Деякі типи ресіверів можна підключити по високій частоті.
2
Увімкніть ресівер. Налаштуйте телевізор на відповідний канал, це зазначено в інструкції до телеприймач. На екрані з'явиться картинка з логотипом ресивера. Якщо в ньому вже встановлені канали, то з'явиться список каналов.Нажміте кнопку «Menu», іноді потрібно натиснути клавішу «Ок». Вони знаходяться на пульті ДУ або на передній панелі ресивера. Встановіть російську мову меню. Після вибору мови, налаштуйте основні параметри - поточний час і параметри виведеного відеосигналу. Тюнер (ресивер) може запитувати ПІН-код доступу, як правило, він дорівнює 0000 або 1234.
3
Виконайте повне перезавантаження ресивера. При цьому віддалиться тільки список каналів. Це потрібно для видалення зайвих супутникових налаштувань. Додайте супутникові настройки транспондерів, супутників які приймаються в даній местності.Еслі ресивер призначений тільки для перегляду безкоштовних каналів, тобто FTA, і на ньому немає CI-роз'єму або зчитувачі для смарт-карт, обмежте пошук тільки не кодованими каналами. Ця опція позначається "FTA only". Тим самим можна підтримувати порядок у списку.
4
Перевірте в налаштуванні меню супутникового тюнера: 1. Наявність необхідного спутніка.2. Проконтролюйте настройку супутникової головки: лінійна головка універсальна LNB (частота гетеродина 9750/10600); кругова головка - кругова LNB (частота гетеродина 10750); C-BAND (сі-діапазон) - C-BAND LNB (частота гетеродина 5150). Дані знаходяться на етикетці супутникової конвертера.3. Виберіть необхідний супутник і встановіть відповідний порт DiSEqC для вибраного супутника, якщо на супутниковій тарілці встановлено більше одного конвертера. На DiSEqC перемикачі написані входи для підключення супутникових конвертерів. Запишіть, на які входи при підключенні супутникових головок до DiSEqC був підключений кожен конвертер. В меню ресивера виставте порти DiSEqC перемикача згідно підключеним супутниковим конвертерам.Еслі не знаєте або забули, на які порти виставлені, знайдіть відповідний супутник перебором. Виставте налаштування на необхідний супутник і проскануйте його. Для сканування транспондера зайдіть в меню супутникового тюнера в розділ налаштувань транспондерів, супутникового конвертера, DiSEqC і т.д. Виберіть потрібний транспондер (якщо його немає, то його необхідно додати). Потім натисніть потрібну кнопку на пульті ДУ для його сканування, для цього в нижній частині екрана телевізора є кольорові підказки, які збігаються з кольором клавіш на пульті ДУ. Це можна зробити як в ручному, так і в автоматичному режимі.
Корисна порада
проводите два рази на місяць автоматичне сканування супутникових каналів на налаштованих супутниках