Як вибрати дзеркальну фотокамеру.

Вибір дзеркальної фотокамери - справа досить важка. Це тільки на перший погляд всі вони однакові. На ділі ж кожен фотоапарат унікальний. Ви можете вибрати камеру, виходячи зі своїх потреб і потреб. Немає сенсу купувати професійну модель за 100-200 тисяч рублів, якщо ви раніше ніколи не тримали дзеркалку в руках. І професійному фотографу теж немає потреби купувати фотокамеру початкового рівня, адже вона абсолютно не відповідає його вимогам і рівню майстерності. Далі піде мова про те, як вибрати камеру для себе і на що потрібно звертати увагу при виборі.
Інструкція
1
Якщо ви шукайте інформацію щодо вибору фотоапарата, то швидше за все, ви збираєтеся купити свою першу дзеркалку. Отже, професійні моделі розглядати не варто. До їх покупці ви прийдете через деякий час. Починати роботу завжди потрібно з молодших моделей. Найпоширеніші і підходящі фотокамери це NIKON D60, NIKON D70, NIKON D3000, NIKON D3100, NIKON D5000, NIKON D5100, CANON EOS 1000D, CANON EOS 1100D, CANON EOS 500D, CANON EOS 550D, CANON EOS 600D, SONY DSLR-A330, SONY DSLR-A380L, SONY DSLR-A290L, SONY DSLR-A230Y, SONY DSLR-A390L, SONY DSLR-A500L.
2
Вони мають всі необхідні для новачка можливості настройки. Не надто високі, але цілком достатні показники світлочутливості (исо), колірної температури, скорострільність, швидкість фокусування і т.п. дозволяють новачкові плавно «в'їхати в тему» і поступово розібратися, що до чого, для чого воно потрібно і як це використати.
3
Розмір матриці, звичайно, має значення, але не варто при виборі орієнтуватися тільки на нього. Якщо ви хочете зробити фотографію чимось більшим, ніж просто «фотканье», переконайтеся, що фотоапарат може фотографувати не тільки в форматі.jpg", а й в .raw. Цей формат дає великі можливості по обробці фотографій. Потримайте апарат в руках, він повинен «лягти» в долоню, злитися з вами. Якщо камера фізично для вас незручна, це буде весь час заважати вам під час зйомки. У деяких моделях є меню-підказка для тих, хто вперше бере фотоапарат в руки. Воно не обов'язково, але дуже зручно.
4
Як правило, молодші моделі при купівлі забезпечуються китовими об'єктивами. Китовий - заводський об'єктив з середніми показниками і невисокою світлосилою. Але для першого досвіду його буває цілком достатньо, щоб освоїтися з новою технікою. Пізніше ви зможете самі вибрати підходящий вам об'єктив або навіть декілька.
5
Перед купівлею пройдіть по магазинах зі своєю карткою пам'яті. Подивіться різні фотоапарати, вставте свою карту пам'яті і зробіть кілька кадрів з різними настройками або в різних режимах. Так ви особисто оціните роботу камери, скорострільність, ергономіку і зручність. А вдома ви зможете переглянути знімки на комп'ютері і оцінити ще й передачу кольору, рівень шумів, чіткість та інші нюанси. Після особистого «знайомства» вам буде набагато простіше визначитися з вибором.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KRObsQaHfYM