Як знайти скриншот.

скріншоти (від англ. Screen shot - знімок екрана) прийнято називати зображення на екрані, яке було зафіксовано в певний момент за допомогою клавіатури або програмних засобів. Зробити скріншот - це тільки півсправи, адже його потрібно ще знайти.
Інструкція
1
Отже, ви натиснули клавішу PrtSc щоб «сфотографувати» все, що в даний момент знаходиться на екрані, або використовували поєднання клавіш Alt і PrtSc, щоб зафільмувати лише активне вікно, але що робити далі ви не знаєте. Між тим зображення потрапило в буфер обміну, і шукати його в якійсь із папок на комп'ютері немає сенсу. Куди простіше піти традиційним шляхом.
2
Для цього вам знадобиться будь-який графічний редактор, навіть самий найпростіший. На щастя, на будь-якому комп'ютер під управлінням операційної системи Windows є попередньо встановлений редактор Paint. Саме їм і слід скористатися, щоб знайти скріншот.
3
Натисніть на кнопці «Пуск» в лівому нижньому куті екрану, відкрийте розділ «Усі програми» і знайдіть в папці «Стандартні» значок із зображенням палітри і написом Paint. Клацніть по ньому, щоб запустити програму.
4
Тепер можна «витягувати» скріншот з буфера обміну і вставляти в Paint. Зробити це можна, натиснувши поєднання клавіш Ctrl і V або вибравши в меню «Правка» команду «Вставити». Знімок екрана одразу ж з'явиться у вікні редактора.
5
Залишилося тільки зберегти зображення. Для цього натисніть комбінацію клавіш Ctrl і S або клацніть в меню «Файл» і виберіть команду «Зберегти як». Вкажіть папку, в яку ви хотіли б помістити скріншот, введіть назву і натисніть кнопку «ОК».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KdWuSRlsxFM