Як включити монітор.

Робота з комп'ютером і неможлива, і не має сенсу без справного монітора . Саме монітор відображає результат роботи системного блоку, будь то електронні таблиці, фільм або той текст, який ви читаєте. Щоб робочий монітор якомога довше прослужив, необхідна його грамотна експлуатація, в тому числі - правильне підключення до системного блоку і до електричної мережі.
Вам знадобиться
  • Мережевий фільтр або джерело безперебійного живлення (ІБП), монітор, системний блок, інтерфейсний кабель, кабель живлення.
Інструкція
1
З'єднайте монітор і системний блок. Для цього скористайтеся інтерфейсним кабелем, один кінець якого підключіть до роз'єму відеокарти на задній стороні системного блоку, а іншим - до гнізда на моніторі. Потім підключіть обидва пристрої до мережевого фільтру або ІБП кабелем живлення. Підключіть мережевий фільтр до електричної мережі.
2
Далі необхідно включити електроживлення монітора , натиснувши кнопку «Power», таким же чином включите системний блок. Якщо монітор і системний блок справні і включення пройшло коректно, індикатор на передній панелі монітора змінить колір з жовтого на зелений або на синій.
Зверніть увагу
При виконанні робіт необхідно строго виконувати заходи безпеки, викладені в інструкціях з експлуатації приладів!
Корисна порада
Якщо завантаження системного блоку проходить нормально, про що свідчить один короткий звуковий сигнал, але при цьому колір індикатора не змінюється і не з'являється зображення на моніторі, можливо, справа в тому, що в налаштуваннях монітора на комп'ютері виставлено високий дозвіл, яке даний монітор не підтримує. Вирішити проблему можна, якщо підключити до системного блоку монітор, який завідомо підтримує високі дозволу, і після завантаження системи поміняти настройки монітора на більш щадні.