Як видалити Mcafee.

Продукція зарубіжних компаній, що спеціалізуються на виробництві антивірусного програмного забезпечення, часто виявляється недостатньо ефективна в умовах нашої країни, так як їх реакція на специфічні різновиди загроз, що з'являються саме тут, буває іноді значно менше оперативної порівняно з вітчизняними антивірусними продуктами. Це лише одна з причин, які можуть спонукати користувача спробувати видалити Mcafee чи іншій популярний антивірусний пакет.

Однак після видалення такого антивіруса стандартним для Windows способом (Панель управління - Програми та компоненти - Видалення) спроба встановити інший антивірус, наприклад, антивірусний пакет Касперського, може виявитися невдалою, а повідомлення про те, що в системі присутній Mcafee привести користувача в деяку розгубленість. Справа в тому, що антивірус Касперського визначає наявність на комп'ютері пакета Mcafee за характерними записам у системному реєстрі, а при деінсталяції пакета ці записи іноді залишаються в недоторканності. Так як антивірус Касперського не сумісний з іншим антивірусним програмним забезпеченням, установка переривається для того щоб дати користувачеві можливість видалити раніше встановлений антивірусний пакет.

Щоб повністю видалити Mcafee, слід: 1. Видалити антивірусний пакет стандартним для Windows способом (Панель управління - Програми та компоненти - Видалити). Якщо видалення проходить без повідомлень про помилки або про те, що програмі видалення не вдалося виконати будь-які операції, в подальших кроках немає необхідності. Можна пробувати встановлювати антивірус Касперского.2. Якщо антивірусний пакет пошкоджений, доведеться скористатися спеціальною утилітою для видалення Mcafee, пропонованої розробниками даного пакета. Завантажити її можна з офіційного сайту антивірусного пакета: http://download.mcafee.com/products/licensed/cust_support_patches/MCPR.exe. Файл слід зберегти в будь-якій папці або на робочому столі, а після завершення завантаження запустити. Після проведення необхідних операцій утиліта зажадає перезавантаження комп'ютера, після чого видалення Mcafee завершено, і можна знову запустити установку іншого антивірусного пакета.Обратіте увагу, що маніпуляції з антивірусами при включеному доступі в Інтернет вкрай небезпечні. Рекомендується на час переустановки антивіруса відключати Інтернет, або ж включити яку-небудь антивірусний захист (наприклад, Захисник Windows).