Як розсадити орхідеї. розсаджування орхідей.

Красиві, квітучі орхідеї - мрія будь-якого квітникаря. Необхідно врахувати деякі особливості, при розмноженні (розсадки) цих квітів, щоб оранжерея залишалася в прекрасному вигляді надовго.
Інструкція
1
Якщо рослина велика, бажано розсаджувати його, за допомогою ділення. При цьому намагайтеся залишати на кожній частині куща по 3-5 паростка. Так у вас з'явиться більше шансів, що орхідеї зацвітуть знову і не загинуть.
2
Якщо ви вирішили розсадити орхідею з тієї причини, що рослині тісно в горщику і у нього на поверхню почали вилазити бульби, це нескладно. Вийміть рослину з горщика і звільніть коріння. Гострим ножем зріжте частину бульби (залишивши кілька коренів на ній) і відсадите в новий горщик. Щодня поливайте рослину через піддон і трохи обприскуйте водою (кімнатної температури) до появи листочків. Далі догляд продовжуйте як за дорослим рослиною.
3
Якщо орхідея відцвіла можна використовувати стару бульбу. Для цього відокремте бульбу в окремий горщик і підтримуйте температуру 20-25 градусів. Через певний проміжок біля основи бульби, з нирок, з'являться нові рослини, які варто відокремити і розсадити в окремі горщики.
4
Розсадити орхідею можна і старим, перевіреним способом - живцями. Для цього зріжте бічній втечу (подовжений стебло, відцвілий стебло) довжиною 10-15 см. Покладіть на грунтову поверхню в теплицю, якщо можливо з підігрівом. Через 2-3 тижні стебло можна висаджувати в окремий горщик.
Корисна порада
При розсадження і вирощуванні орхідеї, сприятлива температура 22-25 градуса. Зрізані бульби, стебла краще припорошити товченим вугіллям. Так рослина швидше прийметься і не загине.