Як дізнатися, Яка підійде стрижка. Як дізнатися Яка стрижка більше підійде.

Знайти підходящого перукаря деколи буває складніше, ніж визначиться з вибором майбутнього чоловіка. Як зрозуміти, яка стрижка буде до лиця, який колір волосся освіжить зовнішній вигляд? Ми постараємося вам в цьому допомогти.
Інструкція
1
Молодим струнким дівчатам піде практично будь-яка стрижка . Тільки зверніть увагу на те, що якщо вуха відстовбурчені, їх все-таки краще прикрити волоссям. Якщо ніс задовгий - чубчик до брів приховає цю пікантну особливість. І пам'ятайте, молодість - час експериментів. Спробуйте різні зачіски, міняйте колір волосся, зробіть кучерики. Вам зараз можна все, шукайте себе і свій новий вигляд.
2
Жінкам середнього віку при підборі зачіски, крім зовнішніх параметрів (зріст, вага і т.д.), варто враховувати і фактори соціальні, а точніше, місце роботи. Якщо професія або офісні правила припускають наявність дрес-коду, то довге розпущене волосся в цьому випадку будуть недоречні. Їх краще зібрати в красиву зачіску або зробити стрижку, що не вимагає укладання й підходящу для носіння на роботі. Пам'ятайте, що ваш зовнішній вигляд - це ключик до дверей кар'єрного росту, і чим презентабельнєє, впевненіше і надійніше ви будете виглядати, тим швидше ця двері відкриється.
3
Як правило, дами пенсійного віку намагаються стригтися коротко. Нібито довге волосся не йдуть жінкам постарше. Це не так. Якщо волосся густе і доглянуті, вони прикрасять будь-яку жінку. Тим більше що зараз з'явилася величезна кількість щадящих фарб для волосся, які допоможуть приховати сивину. Сміливо вибирайте зачіски середньої довжини - каре, боб, каскадна стрижка - і ви побачите в дзеркалі себе, але на 20 років молодше.
4
Для того щоб зрозуміти, яка зачіска йде вам більше, необхідно врахувати величезну кількість параметрів. Це вага і зріст, вік, будова обличчя, форма вушних раковин і густота волосся, соціальний статус. Самій з цим впорається досить складно, тому при підборі стрижки краще все-таки прислухатися до думки грамотного стиліста. Він на своєму віку бачив чимало різних жінок і постарається підібрати вам зачіску, ідеально підходить за всіма пунктами.
Корисна порада
Поспілкуйтеся з подругами та колегами по роботі, швидше за все, вони зможуть порекомендувати вам хорошого парікмахера.Не варто робити стрижку "як у сусідки". Всі люди різні, і те, що піде одній - спотворить іншу. Постарайтеся знайти свій стиль.