Як вибрати сигналізацію для автомобіля.

Захистити свій автомобіль від викрадення можна за допомогою сучасних електронних охоронних систем. Виробники пропонують автовласникам скористатися новітніми технологіями в області безпеки.
Інструкція
1
Вибір охоронної системи для автомобіля ґрунтується на декількох характеристиках: - Ціна автомобіля - Ціна сігналізаціі- Функціональность- Широкий спектр можливостей
2
Дорогі автомобілі завжди на виду у автовикрадачів. Тому, є сенс поставити дорогу функціональну сигналізацію з великим ступенем захисту. До преміум-класу в цьому сегменті відносяться супутникові сигналізації, які передають точні координати місцезнаходження вашого автомобіля . Такі сигналізації мають щомісячну абонентську плату. Для постійного контролю за машиною, підійдуть і сигналізації з GSM-модулем. Така система передає сигнал про всі дії, які відбуваються з автомобілем, на ваш мобільний телефон.
3
В зимовий період дуже сильно спрощує життя сигналізація з автозапуском двигуна. Ви можете завести машину, не виходячи з дому з пульта сигналізації. Така функція може бути реалізована на машинах як з АКПП, так і з механічною коробкою.
4
Кожна сигналізація повинна мати датчик удару, можливості блокування двигуна і стартера, управління центральним замком, можливості програмування. Для кращого захисту від сканування в ній повинен бути діалоговий або "плаваючий" код.
5
Для вітчизняних автомобілів немає сенсу купувати дуже навороченную сигналізацію. Просто технічне оснащення таких машин не може підтримувати складні функції програмування сигналізації. Та й половина функцій виявиться марними через неможливість їх реалізації. На такі машини ідеальним буде поєднання недорогий, але якісної сигналізації з механічними протиугінними замками, типу "Гарант".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0jrXshtSS_k