Як витягнути машину.

У зимовий час дуже важливо вести себе на дорозі гранично обережно. Адже погодні умови російської зими можуть підкидати автомобілістам різні неприємні сюрпризи типу раптового сильного снігопаду або завірюхи. Замети в цей період часті, однак ви можете уникнути цієї небезпечної неприємності, «намотавши на вус» деякі прийоми, що допомагають утримати машину на слизькій дорозі. Все залежить від приводу.
Інструкція
1
Упродовж багатьох років самі наглядові автомобілісти розглядали переваги різних приводів на слизькій дорозі, хоча так і не прийшли до єдиної думки, на чому ж краще кататися взимку. Хоча ми вважаємо, що задній привід все ж на слизькій дорозі краще поводиться. Одне ясно точно: правильна поведінка в екстремальних ситуаціях на дорозі може врятувати вам життя, незалежно від приводу вашого авто.
2
Задній привід відмінно себе показав на сухою і рівною літній дорозі. Але ось невеликий сніжок або навіть дощик може за лічені моменти знести переднеприводную машину в занос. На автомобілях із заднім приводом реакція на занос стає більш природною і інтуїтивно зрозумілій для водія. У більшості випадків потрібно відпустити газ, а потім вивернути кермо у напрямку заносу.
3
Чим поганий передній привід, так це недостатньою поворотною здатністю на слизькій дорозі, «завдяки» чому машину зносить. Вивести з знесення автомобіль з переднім приводом можна подгазовиваніем і «нервовим» рулюванням вправо-вліво в межах від 5 до 10 градусів обороту керма.
4
Повний привід з одного боку безпечний, але з іншого боку він відрізняється непередбачуваністю. Якщо, скажімо, всі машини з переднім приводом поводяться на дорозі більш-менш однаково, то повний привід може поводитися по-різному. Тому і загального «рецепта» для виходу із заносу на повнопривідних авто немає. Хоча можна спробувати плавно збільшувати або зберігати постійно рівну тягу.
5
З чистою смуги на засніжений ділянку дороги (наприклад, при обгоні) найбезпечніше виїжджати виключно на рівній тязі.
6
Таким чином, знання про те, як управлятися з машиною в різних умовах - це найважливіше на дорозі. Навчитися витягуванню машини із заносу краще шляхом тренувань на безлюдній і безпечної майданчику, але ніяк не на трасі.
Після аварій на кузові авто нерідко залишаються вм'ятини. Тоді постає питання: «як їх позбутися?» Існує кілька способів, як витягнути вм'ятину на кузові вашого автомобіля.
Інструкція
1
Можна відправитися в автосервіс, де вам із стовідсотковою гарантією і в кращому вигляді все виправлять.
2
Зовсім недавно з'явився хімічний спосіб витягування вм'ятин. Для цього необхідно гарненько нагрівати феном пошкоджену поверхню протягом тридцяти секунд. Потім покрити слід від аварії скрапленим діоксидом вуглецю (або попросту вуглекислим газом). Ємність з газом необхідно тримати горлечком вниз. Через кілька хвилин вм'ятина виправиться. Вам залишиться тільки протерти кузов ганчіркою.
3
Наступний спосіб - це вплив поступового нагрівання до високих температур і різкого охолодження. Тут працює один з основних законів фізики: тіла при нагріванні розширюються, а при охолодженні звужуються. Спосіб не вимагає механічного впливу на вм'ятину .
4
Також є інноваційний метод, який з'явився не так давно. Він значно економить час і вартість ремонту. Спосіб грунтується на впливі підвищеної температури і стисненого повітря в поєднанні з вакуумними присосками на пошкоджене місце. Як правило, після проходження автомобілем цієї процедури на ньому не залишається і сліду від колишньої вм'ятини.
5
Нарешті дефект можна виправити народними методами. Один з них - це метод витягування вм'ятини за допомогою монеток. Він застосовується в тих місцях, де метал особливо тонкий. Для початку потрібно зачистити пошкоджене місце. Потім до зачищеною області треба припаяти круглу, мідну або бронзову монетку, яка в свою чергу припаивается до шматка зварювального електрода. Потім плоскогубцями треба затиснути цей електрод і витягнути вм'ятину . Після цього монета видаляється шляхом нагрівання металу.