Як поміняти міжкімнатні двері. Як самому поміняти двері.

Капітальний ремонт в квартирі обов'язково торкнеться міжкімнатні двері . До їхнього вибору і установці необхідно поставитися відповідально. Як же поміняти двері в квартирі?
Вам знадобиться
  • Двері, дерев'яні клини, монтажна піна, ножівка по дереву, обценьки, викрутка, саморізи, фурнітура
Інструкція
1
Внутрішньоквартирні двері можуть відрізнятися за багатьма характеристиками. Перш за все, слід вибрати матеріал, з якого вони виконані. Сьогодні існує безліч матеріалів, що імітують структуру деревини, багато зразків не поступаються один одному в красі і міцності. Якщо ви віддаєте перевагу натуральним матеріалам, вибирайте двері , шпоновані деревом.
2
Конструктивно двері з натурального шпону не відрізняються від ламінованих дверей. Просто в даному випадку на каркас з масиву сосни наклеюються пластини шпони - тонкі листи натуральної деревини.
3
Відмітна особливість дверей з шпону в тому, що вони чутливі до вологості більше, ніж ламіновані. Тому навряд чи варто встановлювати такі двері в приміщенні ванної кімнати. До недоліків шпону можна віднести і те, що він темніє під впливом прямих сонячних променів.
4
Власне заміна старих дверей на вибрані вами нові складається з двох послідовних етапів. Перш за все, необхідно зняти старе дверне полотно з петель. Великих труднощів це звичайно не становить, але бажано все-таки проводити демонтаж удвох з помічником.
5
Потім необхідно демонтувати коробку старої двері . Від'єднайте лиштва за допомогою лапи. Зручно зробити звичайною ножівкою в середині коробки пропили під кутом в 45 градусів, це полегшить процес від'єднання коробки. Бічні стійки коробки після цього легко виймаються.
6
Монтувати нові двері слід з дверної коробки, яку треба акуратно зібрати воєдино. Зручніше робити складання на підлозі, використовуючи полотно двері як шаблон. Стійки і верхню частину коробки з'єднайте саморізами. Вставте коробку в дверний проріз. Для додання конструкції сталого і надійного положення можуть знадобитися дерев'яні клини.
7
На встановлену коробку навісьте полотно і перевірте, наскільки добре відчиняються двері. При необхідності відрегулюйте хід двері переміщенням петель.
8
Периметр дверної коробки слід зміцнити монтажною піною. Висохши, піна буде надійно тримати двері в отворі і забезпечить теплоізоляцію. Акуратно обріжте виступаючі шматки піни. Прикріпіть за місцем лиштви. Приєднаєте заздалегідь підготовлені дверні ручки, замки. Тепер нова міжкімнатні двері готова довгий час служити вам вірою і правдою.
Ви змінили інтер'єр у вашій квартирі, а стара двері не гармоніює з новою обстановкою? Або у вас ніколи не було дверей, але підріс дитина, і особистий простір знадобилося і йому і вам? І в тому і іншому випадках пора ставити в квартирі нову міжкімнатну двері.
Інструкція
1
Дерев'яні двері бувають щитові і фільончасті. Щитова двері менш чутлива до перепаду температур і вологості, а значить рідше «заїдає» і стукає, ніж филенчатая. Вона забезпечить і додаткову пожежобезпечність. Зате фільончасті двері виглядають красивіше. Втім, вибирати вам.
2
Перед придбанням двері виміряйте висоту, ширину і товщину старої дверної коробки. Нову двері краще купувати разом з дверною коробкою - так буде простіше її замінити. Дізнайтеся, в який бік вона буде відкриватися, і де у неї навішені петлі.
3
Встановлюйте двері удвох. Так буде простіше зняти старе дверне полотно і навісити нове. За допомогою стамески і молотка зніміть лиштва зі старою коробки, якщо вона є. Видаліть старі цвяхи кліщами.
4
Видаліть старе кріплення і вийміть з отвору дверну коробку. Якщо в стіні залишилися заставні дерев'яні бруски, використовуйте їх для кріплення нової коробки. Вони не годяться для цього, просвердлите в стіні отвори під дюбелі або шканти.
5
Відпиляєте знизу брусок коробки таким чином, щоб вертикальні стійки були на 5-8 мм довше полотна двері. І ви зможете в майбутньому покласти під двері килимову доріжку.
6
Зніміть двері з петель, піднявши її обценьками, і потім встановіть в отвір нову порожню коробку. Зафіксуйте дверну коробку щодо чорновий коробки. Починати слід з вертикального бруска, на якому встановлені петлі. За допомогою схилу перевірте його вертикальність в тій площині, де він буде стикатися з закритою дверима.
7
Перевірте і вертикальність і зовнішньої площини коробки. Просвердлите отвори під шурупи свердлом: по три - у вертикальних брусках і одне - в середині верхнього бруска. Зафіксуйте положення брусків за допомогою клинів і шурупів.
8
Перед навішуванням двері видаліть з дверної коробки технологічний брусок. Навісьте двері. Цю операцію виконуйте акуратно, не деформується дверні петлі. Закриті двері всією площиною повинна щільно прилягати до коробки. Зазор не повинен перевищувати 2 мм. При необхідності його можна відрегулювати за допомогою клинів, попередньо послабивши, а потім знову затягнувши шурупи.
9
Заповніть монтажною піною зазори між дверною і чорновий коробками. Після висихання піни, зріжте зайве і приступайте до установки наличників.