Як розшифрувати літери.

Багато виробників побутової техніки додають до назв моделей ще і буквено-цифрові коди. В буквених позначеннях блендерів, що випускаються компанією Braun, під силу розібратися не кожному, але це тільки так здається на перший погляд.
Інструкція
1
Якщо в назві моделі є буквене позначення «M», це говорить про те, що у блендера металева ніжка, але якщо в моделях 7 серії буква «М» стоїть за рахунком друга, то ніжка пластикова.
2
Дві літери «FP» говорять про те, що в комплекті з блендером йде чаша-подрібнювач об'ємом 1500 мл. Як правило, така розшифровка літерного коду «FP» застосовна до моделей 6 серії.
3
В моделях 5, 6 і 7 серій, буквений код «НД» означає наявність насадки-подрібнювача на 1000 мл. Ця насадка підходить і для моделей 1 серії.
4
Код «СА» присутній в назвах моделей, які комплектуються чашею-подрібнювачем на 500 мл. Чаша може відрізнятися кольором. Наприклад, в моделі 730 вона чорного кольору.
5
Насадкою-подрібнювачем на 350 мл комплектуються моделі з літерним кодом «НС». Така насадка може бути використана з блендерами 1, 3, 5 і 7 серій.
6
Якщо в назві є буквений код «V», значить, у моделі блендера є вакуумна система: насос і вакуумні контейнери в кількості 2шт.
7
Букви «VP» означають вакуумну помпу, яка використовується в деяких моделях блендерів з контейнерами CT900, CT3100.
8
Літерний код «СТ» говорить про те, що в комплекті з блендером йде пластиковий контейнер.
9
Код «FS» розшифровується як Fresh system, і означає вакуумний насос в комплекті з двома пластиковими контейнерами (без блендера).