Як поїти новонародженого.

Необхідність допаювати немовляти водою виникає у разі хвороби, коли є небезпека розвитку зневоднення. Здоровій дитині достатньо рідини, яка надходить з молоком матері або у вигляді молочної суміші. Тому поїти новонародженого слід тільки в деяких випадках.
Інструкція
1
Приготуйте воду.Поіть новонародженого слід тільки відфільтрованої кип'яченої водою. Придбайте спеціальну воду для немовлят - вона містить всі необхідні мікроелементи і пройшла кілька ступенів очищення.
2
Не користуйтесь бутилочкой.Еслі дитина знаходиться на грудному вигодовуванні, то поїти його з пляшечки може бути небезпечно - смоктати соску легше, ніж груди і малюк може відмовитися від грудей. Дітям-искусственникам можна пропонувати воду з пляшечки зі звичною соскою.
3
Поїте дитину з ложечкі.Обичная чайна ложка - оптимальний варіант для допаивания немовляти. Придбайте срібну ложку - це додатковий захист від бактерій та дезінфекція.
4
Під час хвороби поїть дитину відваром ізюма.Пріготовьте відвар з розрахунку: на один стакан окропу дві столові ложки родзинок. Ізюм попередньо промийте і обдайте окропом. Процідіть відвар і поїть малюка з ложечки періодично протягом дня.
5
Давайте дитині воду в інтервалах між кормленіямі.Оптімально буде допаювати малюка через одну годину після годування. В цей час може виникнути дефіцит рідини, а молоко або суміш ще не встигає перетравитися, тому в дитини починає боліти животик. Пропонуйте дитині воду, орієнтуючись на періодичність годувань.
6
Не підігрівайте воду.Давайте новонародженому воду не тепліше +30? С і не нижче 26? C. Поступово знижуйте температуру воду в міру зростання малюка.
7
Пропонуйте малюкові воду час від времени.Но вливайте воду насильно, в разі перегріву малюк сам буде пити, і ви це зрозумієте по тому, наскільки жадібними будуть його руху.
8
Завжди допаювати дитини, якщо йому жарко.Летом, в задушливому і сухому приміщенні, якщо малюк сильно потіє, у нього поменшало мочеиспусканий. Поїть дитину маленькими порціями при високій температурі, рідкому стільці, блювоті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jqeIY2YO_5w