Як поставити анімований аватар.

Аватари давно вже стали невід'ємною частиною віртуального образу користувачів. Чорно-білі, кольорові, намальовані і зроблені з фотографій - всі вони покликані показати індивідуальність що ховається за ними особистості. Особливий інтерес представляють анімовані аватари, що дозволяють додати динаміку нерухомому зображенню.
Інструкція
1
Анімований аватар принципово не сильно відрізняється від статичної картинки. Він також представляють собою файл-зображення певного розміру. Однак те, що при цьому картинка змінюється, відрізняє анімований аватар від нерухомого. Вся справа в спеціальному форматі зображень - анімованих GIF-файлів. Щоб поставити анімований аватар, хоча б поверхово познайомтеся з даними форматом.
2
Ви можете завантажити будь-яку з безлічі подібних картинок, розміщених в Інтернеті. Якщо ж готові аватари вас не влаштовують, і ви хочете створити власний індивідуальний образ, вам знадобиться спеціальний редактор GIF-файлів. Таких програм досить багато: Longtion GIF Animator, Beneton Movie GIF, Easy GIF Animator, Ulead GIF Animator та інші. Скачайте і встановіть будь-яку вподобану з них.
3
Анімація це зміна декількох статичних картинок. Щоб анімований аватар не "стрибав", вам вирівняйте картинки і зображення на них з точністю до пікселя. Оскільки зазвичай в анімації є окремі елементи, які повинні залишатися нерухомими, на відміну від тих, які створюють ілюзію руху. Також збережіть всі зображення в однаковому розмірі. Таким чином, в результаті у вас повинен вийти набір картинок, мінімально відрізняються один від одного. Втім, якщо ви хочете поставити анімований аватар у вигляді якоїсь абстракції з мінливим зображенням, дотримуватися цього правила не потрібно.
4
Імпортуйте картинки в новий GIF-проект по одній в кадр. Вкажіть час відображення кожного кадру в мілісекундах. Отримавши задовільний результат, збережіть анімований аватар як файл з розширенням GIF. Тепер ви зможете залити його на потрібний форум і поставити анімований аватар в аккаунт.
На форумі або в блозі велике значення для вашої ідентифікації має аватар. Чим він яскравіше, тим краще вас запам'ятають. Анімовані аватари сприймаються ще сильніше. Як встановити собі рухому картинку?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер,
  • - інтернет,
  • - фоторедактор (програма або онлайн-сервіс)
  • - вихідні зображення,
  • - веб-камера.
Інструкція
1
Придумайте образ, в якому ви хочете постати на публіці в інтернеті. Підберіть картинку, яка найбільш повно відображає цей образ. Це може бути як ваша фотографія, так і будь-яке зображення. Можна скористатися спеціальними сайтами з банками анімованих зображень. Якщо знайшли щось підходяще - чудово, зберігайте файл або посилання. Рухома картинка з аватаром повинна мати розширення gif. Є ще один спосіб створення рушійної аватара - за допомогою веб-камери. Підключіть веб-камеру до комп'ютера, проведіть зйомку невеликого сюжету. Знайдіть в інтернеті сервіс, що дозволяє перетворювати відео файли в gif. Збережіть отриманий результат.
2
Увійдіть в фоторедактор. Якщо ви володієте фотошопом, то підготуйте в ньому анімований файл у форматі gif. Якщо фотошоп - не ваша сильна сторона, то більші можливості надає маса онлайн-редакторів, в яких можна скористатися спеціальним ефектами: блискітки, покадровое зображення, дзеркальне відображення, негатив, теплове випромінювання і багато інших. Однак надлишок ефектів може негативно позначитися на вашому образі. не переборщіть з німі.Сохраніте потрібний файл на комп'ютер або скопіюйте посилання в рядку браузера. Якщо вам пропонують вихідний код вашої картинки, збережіть і його.
3
Тепер треба вставити аватар в потрібний вам сайт. Заходьте в свій профайл або профіль і вибираєте функцію "редагувати". Подальше залежить від того, що саме дозволяє даний сайт. Як правило, просять вказати шлях до файлу. Вибираєте у вікні команди місце, де зберігається ваш файл і натискаєте "зберегти". Якщо можлива вставка інтернет-адреси, вставляєте збережену рядок з браузера. Якщо форум вимагає html-код, напишіть або скопіюйте відповідну команду. І, звичайно, треба натиснути "додати" або "опублікувати". Після цього помилуйтеся на ваше нове втілення в мережі.
Зверніть увагу
Не варто зловживати спецефектами. Краще зосередитися на точному втіленні вашого самовідчуття.
Корисна порада
Якщо ваш аватар буде танцювати, то вас будуть сприймати як енергійного і позитивної людини.