Як висловлювати захоплення. Як зробити так що б тобою захоплювалися.

«Хто похвалить мене краще за всіх, той отримає солодку цукерку!», - Твердить героїня популярного дитячого мультика. Здається, все просто. Але тільки ставши дорослими, ми розуміємо, що мистецтву похвали потрібно вчитися. Нескладні прийоми подарують вам можливість висловлювати свій захват без почуття ніяковості.
Інструкція
1
Відверта лестощі - сильна зброя. Вона може збентежити співрозмовника, але завжди влучає в ціль. Захоплені слова, висловлені без натяків, в обличчя, зазвичай запам'ятовуються надовго. У цього способу тільки один недолік - вас можуть запідозрити в нещирості.
2
Якщо ви зважилися на прямі кольористі компліменти, вимовляєте їх впевнено. Можна навіть прорепетирувати перед дзеркалом, тоді ви точно не забудете від хвилювання свою промову. Також важливо правильно вибрати місце: цілком доречно виливати свої захоплення на святі, вечірці, але не варто раптово обрушувати емоції на симпатичного колегу в ході робочої наради. Почуття почуттями, але правила етикету ще ніхто не відміняв.
3
Висловлюючи захоплення, дайте зрозуміти співрозмовнику, що ви не чекаєте від нього відповідних емоцій. В іншому випадку ефект від виливів буде протилежним - предмет вашого захоплення почне вас уникати. Така поведінка цілком зрозуміла. Замилування - це, нехай позитивна, але все-таки оцінка. Не всім подобається відчувати такого роду увагу постійно.
4
Більш тонкий спосіб виразити захват - написати писати лист у віршах або зробити подарунок. Але якщо в першому випадку вам доведеться помучитися з підбором правильних слів, то в другому ваше підношення скаже сама за себе. Дорогі подарунки краще приберегти для урочистих випадків, а зараз ваше добре ставлення продемонструє мила дрібничка - м'яка іграшка, кумедна чашка або солодощі.
5
Якщо вам не терпиться зізнатися в любові відомому артисту, не варто вартувати його біля під'їзду і кидатися на шию з жарким обіймами. Вашого кумира порадує букет або кошик квітів, куди можна вкласти листівку з найщирішими побажаннями успіхів у творчості.
6
І все-таки кращий спосіб показати своє гарне ставлення виражається не в словах, а у справах. Особливо, якщо предмет ваших захоплень - близька людина. Не витрачайте слова даремно. Просто зробіть те, що він чекає від вас. Іноді це просто смачна вечеря, неспішна прогулянка, просте людське участь.