Як підвищити рівень продажів.

Серйозні торгові компанії завжди дбають про підвищення рівня своїх продажів . Відповідно, всі елементи і нюанси свого бізнесу уважно відстежуються і оцінюються. Один з таких нюансів - підвищення кваліфікації ваших співробітників. А один з можливих способів це зробити - спеціальний тренінг.
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно час і навчальна тренінгова компанія.
Інструкція
1
Визначте головну мету тренінгу. Розпишіть його завдання. В ході роботи ви вже виявили головні помилки і недоліки в роботі свого персоналу, його слабкі сторони. Під час тренінгу має сенс зробити особливий наголос саме на них.
2
Проведіть опитування своїх співробітників і з'ясуйте, що вони самі хотіли б вивчити, щоб краще розбиратися в своїй професії. Це дасть вам можливість скласти більш повну картину і виробити більш точний напрям навчання.
3
Продумайте систему оцінок. Важливо мати точне уявлення про те, як ви будете оцінювати результати тренінгу, загалом, і зокрема - для кожного учасника.
4
Визначтеся з тренінгової компанією. Скористайтеся рекомендаціями колег, можливо, вони порекомендують вам добре себе зарекомендувала компанію.
5
Попрацюйте з запрошеним тренером заздалегідь. Коуч повинен вивчити ваші побажання щодо підвищення рівня фахівців компанії. У його завдання увійде не тільки проведення стандартного тренінгу, але і внесення в нього специфічних елементів, властивих напрямку вашої діяльності.
6
Тренер надасть вам попередню програму навчання - вивчіть її. У разі необхідності внесіть в неї поправки. Не соромтеся задавати питання і наполягати на змінах загального графіка.
7
Поговоріть з тренером після тренінгу. Поцікавтеся його думкою щодо ваших співробітників, їх потенціалу особистісного росту. Попросіть його дати рекомендації щодо необхідності дельнейшего навчання.
8
Підведіть підсумки навчання. Звіртеся зі своїм списком цілей і завдань, який ви склали перед тренінгом. Оцініть, наскільки він опинився продуктивним і корисним для вашої компанії.
9
Проведіть опитування своїх співробітників. З'ясуйте, як вони оцінюють минулий тренінг, що він їм дав і чого в ньому не вистачило. Це допоможе вам скласти план наступного навчального заходу.
Зверніть увагу
Ефективність тренінгу краще оцінювати по головним критеріям вашого бізнесу, саме по тих позиціях, показники яких вам потрібно поліпшити.
Корисна порада
Намагайтеся, щоб проведення тренінгів стало постійною складовою в підвищенні кваліфікації персоналу вашої компанії. Це допоможе вам охопити всі сторони вашого бізнесу.