Як ставитися до книги.

Книга - друкований носій інформації, зроблений з паперу і матеріалу обкладинки (картону, тканини, шкіри). Незважаючи на популяризацію віртуальних, більш компактних носіїв, таких, як комп'ютер, диск, електронна книга і інші, книга залишається зручним способом проведення часу, приємним подарунком і супутником в довгій дорозі. Ставлення до книзі виховувалося практично з моменту написання першого друкованого творіння і до цих пір залишається питанням етики і культурного рівня людини.
Інструкція
1
Книга - результат праці декількох фахівців: письменника, іноді упорядника, художника-ілюстратора, верстальника, працівників друкарні, і так далі. Зневажливе ставлення до книзі рівнозначно визнанню їх праці безглуздим.
2
В покупку книги вкладено гроші, нехай і невеликі, але зароблені з деякими труднощами, будь то ваш труд або працю того, хто дав вам ці гроші. Неповага до книзі еквівалентно неповазі до господаря цих грошей.
3
Не можна загинати сторінки, щоб пізніше знайти місце, на якому ви зупинилися. Сторінки рвуться на місці згину. Користуйтеся спеціальними закладки.
4
Чи не кладіть розкриту книгу сторінками вниз. Так ви рвете плетіння й мнете сторінки.
5
Пил - ворог і вбивця книг. Періодично протирайте зовнішні поверхні книг злегка вологою чистою ганчіркою.