Як вибрати колір плитки.

Вибір кольору плитки - задача, яка вимагає творчого підходу. Сучасні колекції плитки розташовують до польоту дизайнерської фантазії. Цілий сонм квітів, форматів, фактур і стилів дозволяє вибрати плитку, яка влаштує будь-якого покупця. Про колір обраній плитки варто поговорити окремо.
Інструкція
1
Блакитний - це класичний колір, який вибирають ті, хто боїться експериментів. Це колір води. Колірна гамма відрізняється різноманіттям відтінків: від ніжного блідо-блакитного до насичено-синього. В основному, в контраст йде білий колір. Поверхня плитки теж різноманітна: від рівного моноколори і до імітації ряби на воді. Бюджетним варіантом є плитка, що імітує мозаїку.
2
Зелений колір символізує природу, гармонію і спокій. В колекціях плитки цього кольору можна побачити рослинні орнаменти у вигляді великих і маленьких квітів. Імітує тканину плитка відмінно виглядає в зеленій палітрі. Стіни виходять начебто обтягнутими справжнім шовком. Запам'ятовується інтер'єр ванної кімнати можна зробити, виклавши з плитки панно з великими кольору мі і травою на всю стіну.
3
Бежевий колір - це колір дерева і землі. Дуже популярний. Плитка відтінку кави з молоком, темного шоколаду допомагає створити модний і стильний інтер'єр. Фактури керамічної плитки в поєднанні з відповідним кольором дозволяють досить правдиво зімітувати поверхню дерева, каменю, шкіри, бамбука. Декори можуть бути самими різними - від рослинних до абстрактних картин.
4
Червоний колір однозначно зображує любов і пристрасть. Колірна гамма коливається між «вибіленим» червоним і темно-багряним тонами. Добре поєднується з бежевим, білим і сірим. Присутність такого сміливого кольору в інтер'єрі свідчить про добрий смак господарів, які люблять експериментувати. Все ж рекомендується червоний в оформленні квартири застосовувати в обмежених «дозах», так як цей колір також є кольором агресії і може її спровокувати.
5
Чорний та білий. Це саме контрастне поєднання. Його використовують, в основному, в напрямі під назвою «поп-арт». Незвичайні фактури створюють велике поле для фантазії. У цій гамі яскраво і живо виглядають геометричні фігури і квіткові орнаменти.
Корисна порада
Як бачите, кожен колір гарний по-своєму. Вам лише потрібно вибрати той колір, в використанні якого ви для себе знайдете найбільше «плюсів».