Як вставити на ucoz свою шапку для сайту. Як вставити свою шапку на свій сайт ucoz.

Ucoz.ru - один з найбільш часто використовуваних безкоштовних хостингів, що залучають веб-майстрів своїми можливостями, які суттєво перевищують можливості інших безкоштовних хостингів. Маючи сайт на ucoz, ви можете редагувати його дизайн і змінювати оформлення, а також міняти шапку сайта. Замінити зображення в шапці зможе як досвідчений, так і початківець веб-майстер, який має основні знання в області HTML і CSS.
Інструкція
1
Підготуйте зображення, яким ви хочете замінити наявну в шапці картинку. Створіть на сервері папку Images і завантажте в неї ваше зображення, попередньо змінивши її розмір, щоб той відповідав розміру шапки. Оптимізуйте зображення для публікації в інтернеті - картинка не повинна багато важити, вона повинна мати формат jpg, png або gif.
2
Відкрийте свій файл-менеджер і скопіюйте шлях до зображення, викладеному на сервері, який повинен бути такого вигляду: http:/ваш сайт.ru/images/mypicture.jpg".
3
Тепер зверніть увагу на шаблон головної сторінки вашого сайта. У його верхній частині знайдіть тег, де image - це шлях до зображення старої шапки, що знаходиться на сервері.
4
Змініть посилання в лапках на нову, що відповідає обраному зображенню. Після цього обновіть головну сторінку свого сайта і подивіться, що вийшло.
5
В деяких випадках зображення встановлюється відразу, і не порушує структуру сторінки. Якщо ж ви побачили, що шапка після завантаження нового зображення змістилася, або картинка не підходить за розміром, знову заходите в розділ редагування сторінки і доповнюйте шапку кодами HTML, змінюючи розміри, рамки і вирівнювання картинки, щоб вона найкращим чином підходила до форми шапки сайта.
6
Розібравшись з редагуванням верхнього зображення для головної сторінки, надалі ви зможете реалізовувати свої творчі ідеї і в більш складних аспектах оформлення свого сайта.
Зверніть увагу
Як змінити шапку. бажано мати mozila firefox! Спочатку подивіться, як зробили ми. пункт перший і беремо посилання шапки, яка стоїть стандартно на вашому сайті 6) у таблиці стилів css шукаємо це посилання і міняємо її на посилання вашої нової шапки (сподіваюся, як брати посилання нової шапки ви знаєте). Так само можна замінювати на сайті ucoz фон сайту, блоки і т.д.
Корисна порада
Ви все ще не знаєте, як змінити шапку сайту ucoz або підібрати розмір шапки ucoz? Перш, ніж ви приступите до зміни шапки сайту, вам потрібно дізнатися її розміри. Потім сміливо міняйте шапку, завжди буде можливість повернути старий шаблон. Зайдіть в панель управління сайту ucoz, використовуючи адмін-бар. Виберіть Редактор сторінок, далі Управління дизайном модуля. Далі заходите в Глобальні блоки і вибираєте Верхня частина сайту.