Як викинути дзеркало. Що робити зі старим дзеркалом.

Як викидати старі дзеркала? Адже кажуть, що якщо воно розіб'ється, то це дуже погано, а якщо викинуте дзеркало хтось розіб'є потім, то треба чекати нещасть. Що взагалі робити зі старими дзеркалами, які, за повір'ями, накопичили в собі багато негативної енергії?
Інструкція
1
Існує безліч народних прикмет про дзеркала. Наприклад, раніше говорили, що дзеркало - це двійник людини, якщо ранішь його - ранішь і себе. Також існує повір'я, що в розбите скло дивитися не можна, потрібно акуратно зібрати осколки і викинути. Але що ж робити з дзеркало м, яке вже не придатне для застосування?
2
Народні мудреці говорили, що перш ніж викинути ціле дзеркало , його потрібно на три дні закопати в землю дзеркальної стороною вгору.
3
Також можна покласти в холодну воду на три дні, але в цьому випадку варто міняти воду кожні шість годин, щоб вона завжди була холодною. І вже після всього зробленого можна зі спокійною душею виносити дзеркало на смітник.
4
Також можна віддати дзеркало в комісійний магазин або просто подарувати комусь із близьких людей.
5
У наш час від дзеркал звільняються шляхом розпилювання склорізом з виворітного боку. Після чого осколки загортають в газету і викидають.
Корисна порада
Якщо ви викинули дзеркало без будь-яких процедур, женіть погані думки геть, адже думки матеріальні.