Як налаштувати віддалений доступ.

Напевно кожен, кому хоч раз доводилося їхати через все місто лише для того щоб натиснути на комп'ютері кілька клавіш (для того щоб допомогти недосвідченому користувачу або запустити тривалий процес) думав про те, як зручно було б налаштувати віддалений доступ - можливість управляти комп'ютером через інтернет так, як ніби він знаходиться поруч.

На щастя, зробити це нескладно, як за допомогою різноманітних спеціалізованих програм (наприклад, популярний RAdmin), так і за допомогою вбудованих засобів Windows, що з'явилися в настільних версіях починаючи з XP.Рассмотрім настройку віддаленого робочого стола по кроках

  1. Насамперед віддалений робочий стіл необхідно включити, так як за замовчуванням ця функція вимкнена в цілях забезпечення безпеки. Для цього необхідно увійти в систему з правами адміністратора.
  2. Клацніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер» і в контекстному меню виберіть "Властивості". В Windows XP необхідно перейти на закладку «Віддалене використання», а в Windows 7 - натиснути посилання «Налаштування віддаленого доступу» в лівій частині вікна.
  3. Виберіть опцію «Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера».
  4. Доступ до віддаленого робочого столу можуть отримати лише ті користувачі, які отримали дозвіл на це. Для того щоб надати користувачеві дозвіл підключатися до віддаленого робочого столу, необхідно натиснути кнопку «Вибрати користувачів» в тому ж вікні настройки. Відкриється список користувачів, яким дозволений доступ, спочатку в ньому не буде записів. Натисніть «Додати», після чого відкриється вікно, в якому можна вибрати або ввести імена користувачів віддаленого робочого стола.
  5. Залишилося налаштувати віддалений доступ на комп'ютері, з якого буде здійснюватися з'єднання з віддаленим робочим столом. Клієнт для підключення до віддаленого робочого столу в версіях, починаючи з Windows XP, встановлений за замовчуванням. Запустити його можна з меню Пуск - Програми - Стандартні - Підключення до віддаленого робочого столу. Введіть IP-адресу віддаленого комп'ютера, до якого потрібно здійснити підключення, натисніть «Підключити» і введіть ім'я та пароль користувача, якому дозволено доступ до віддаленого робочого столу.

У разі якщо підключення не відбувається, переконайтеся, що брандмауер не блокує порт TCP 3389.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YgRJ0QI9GeE
Напружений трудовий процес часто вимагає роботи на двох комп'ютерах - робочому і домашньому. Щоб не доводилося носити з офісу додому і назад потрібні дані, можна встановити віддалений доступ до робочого столу другого комп'ютера. Це не займе багато часу.
Інструкція
1
Виберіть програму, за допомогою якої ви будете встановлювати зв'язок з другим комп'ютером. Програм, що надають таку допомогу, зараз багато, і в інтернеті ви без особливих зусиль зможете знайти те, що вам потрібно. До популярних програмам такого роду можна віднести власну вбудовану утиліту Windows XP і Vista - Remote Desktop Connection, а також цілком самостійні утиліти Symantec PCAnywhere, Remote Administrator, UltraVNC, z2 Remote2PC та інші. Для першого разу ви можете скористатися безкоштовною програмою TeamViewer. Скачайте з мережі дану програму і збережіть її на свій комп'ютер - на це потрібно всього пара хвилин.
2
Запустіть утиліту. У себе на робочому столі ви побачите нове вікно - в ньому міститиметься інформація про ваш ПК. В цьому ж вікні буде знаходитися вільна строчка, куди ви повинні вписати ID другого комп'ютера. Якщо ж ви встановлюєте з'єднання до комп'ютера вашого колеги або друга - ви повинні взяти ці дані у них.
3
Потім визначитися, за яким принципом буде здійснюватися безпосередньо підключення. TeamViewer запропонує вам кілька можливих варіантів, виберіть відповідний, а потім натисніть кнопку "Підключитися".
4
Перед вами відкриється ще одне вікно, занесіть в нього наступну секретну інформацію - пароль доступу до другого ПК. Ці дані вам також повинен надати господар другого комп'ютера.
5
Після того як ви зробите всі ці дії, на вашому робочому столі з'явиться нова панель - це буде робочий стіл віддаленого комп'ютера. Доступ до робочого столу віддаленого комп'ютера налаштований.
Зверніть увагу
Несанкціонований доступ до другого комп'ютера категорично заборонено - ви можете зробити це тільки з дозволу його власника.
Корисна порада
Після встановлення віддаленого доступу ви зможете працювати з документами другого ПК і навіть скачувати потрібні дані на свій комп'ютер.