Як зміцнювати емаль зубів.

Зазвичай бажання зміцнювати емаль зубів виникає з появою проблем. В цьому випадку треба швидше бігти до стоматологів, емаль не відновлюється самостійно. Щоб не повторювати чужих помилок, треба заздалегідь подумати про здоров'я своїх зубів і в першу чергу про те, як зберегти емаль .
Інструкція
1
Пошкоджену емаль допоможе відновити лікар, а завданням пацієнта є подальше збереження і зміцнення зубів. Ось, що треба знати, щоб знову не потрапити на прийом до стоматолога: Руйнується емаль через надмірне споживання кислої або солодкої їжі, що може привести до порушення рH-балансу. Звідси висновок - переглянути харчові пристрасті, обмежити солодке, особливо льодяники і напої з газом.
2
Емаль на 17% складається з фосфору, а на 35% з кальцію, отже, необхідно двічі на день регулярно чистити зуби з пастами, що містять фтор і кальцій.
3
Засвоєнню кальцію сприяє вживання вітаміну Д, значить треба не забувати про це і приймати його, а також включати в раціон продукти з найбільшим вмістом кальцію.
4
Зміцнювати емаль зубів можна, покращуючи їх кровообіг і харчування. Робіть це за допомогою масажу ясен, під час чистки зубів, помасажуйте ясна, нехай це увійде в вашу звичку.
5
Емаль не руйнуватиме, якщо pH-баланс у роті залишатиметься в нормі. Є маленький секрет, з'їдайте 15 г твердого сиру після їжі, замість солодощів, ваша емаль буде міцною, як сталь.
6
Відмовтеся від чорного чаю, замініть його на зелений без цукру, ваш імунітет зміцниться, а емаль відповідно не зруйнується.
7
Відомо, що цибуля є прекрасним антисептиком, якщо з'їдати пару колечок під час їжі, вітамін С, що міститься в цибулі, допоможе зміцненню ясен і зубної тканини. Прибрати запах цибулі легко за допомогою листочків петрушки, до речі, в ній багато кальцію.
8
Сьогодні модно проводити процедуру відбілювати зуби за допомогою гелю з відбілюючим дією, на зуб йде хімічний вплив, після чого він змінює колір. Як правило, такий метод супроводжується посиленням чутливості зубів і емаль може постраждати. Кожна людина сама приймає рішення, вибілювати зуби чи ні, але знати про наслідки необхідно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Eb-U9qAOatQ