Як продати нову машину.

Машина в сучасному світі вже не розкіш. Це інструмент для успішного бачення свого бізнесу або виконання своїх службових обов'язків. Але бувають ситуації, які вимагають від вас рішучих дій і фінансових вкладень. І тут на очі потрапляє новенька машина, яку ви купили тільки вчора. Як її продати?
Вам знадобиться
  • Бажання і терпіння, а також наполегливість у прийнятті рішення
Інструкція
1
Насамперед необхідно зняти машину з обліку в державтоінспекції, щоб потім без зайвої витрати часу оформити документи для продажу.
2
Напевно, варто почати зі знайомих і друзів. Обдзвонити і поцікавитися, чи не потрібна їм або їх знайомим новенька машина? Існує велика ймовірність знайти покупця саме таким способом. Якщо нікого не зацікавило, необхідно дати оголошення в газету. Це звичайно не найкращий спосіб, адже вся торгівля потрошку «перекочовує» у всесвітню павутину. Так що користуємося пошукачем і шукаємо найбільш підходящий сайт для продажу автомобілів. Їх на даний момент дуже багато. Краще було б вивісити своє оголошення відразу на декількох інтернет ресурсах.
3
Як відомо 90% інформації з навколишнього світу людина отримує за допомогою зору. Тому машину необхідно сфотографувати в усіх вигідних ракурсах, показати всі переваги і, звичайно ж, приховати недоліки. Найголовніше зробити побільше фотографій екстер'єру, ну і трошки інтер'єру. Ці фотографії підкріплюємо до об'яви.
4
Ще одна можливість продати автомобіль - це виїхати на авторинок і зустрінеться з потенційним покупцем лицем до лиця. Це один з найбільш поширених методів продажів. Але у нього є кілька мінусів: необхідно «палити» бензин і їхати на торговельну площадку, і необхідно платити за виставляння авто на продаж. Але тут дуже велика ймовірність знайти свого покупця.
Зверніть увагу
Краще підняти початкову ціну і в процесі торгу знизити її до прийнятної. І ви будете задоволені, і ваш покупець.
Корисна порада
Будьте обережніше і обачнішими. Зараз багато аферистів, які люблять розводити сумлінних людей.