Як робити віджимання.

Сьогодні існує чимало способів поліпшити свій фізичний стан і розвинути свою мускулатуру. Одним з найбільш простих і демократичних вважається віджимання від підлоги. Воно може бути застосоване для розвитку сили, витривалості і додавання м'язової маси. Багато хлопчаки з дитинства змагаються в віджиманнях . Правда, мало хто замислюється про те, як зробити віджимання ефективним тренувальним засобом.
Вам знадобиться
  • Невисока горизонтальна лава, пояс з обважнювачами
Інструкція
1
Як вже говорилося раніше, віджимання підкуповують своєю простотою. Для ефективного тренування практично не потрібно додаткових пристосувань. Однак, їх використання дозволить значно збільшити тренувальний ефект. Зі спортивної точки зору, віджимання - це жим лежачи навпаки. Вони дозволяють значно урізноманітнити тренування важкоатлетів. Головне в тренуваннях - їх регулярність. П'ятнадцяти-двадцяти хвилин в день цілком достатньо.
2
Звичайна віджимання від підлоги (коли тіло паралельно йому) - це відмінна вправа для середніх грудних м'язів. Також беруть участь біцепси і м'язи спини. Таке тренування повинна складатися з 5-6 підходів по 15-20 повторень у кожному.
3
Тренування на верх грудей зажадають застосування звичайної невисокої лави. Розмістіть ноги на лаві так, щоб вони знаходилися на 40-50 см від підлоги. Голова ж повинна майже торкатися підлоги. Із цього вихідного положення ви повинні повернути тіло в положення, паралельне підлозі (див. Малюнок).
4
Для тренування преса, нижніх грудних м'язів і спини за допомогою віджимання потрібно дві лави і обважнювачі (прогумовані млинці або пояс з гирями). Розташовуємо ноги на одній лаві, руки на інший, щоб були напружені трицепси і передпліччя. Далі опускаємо і піднімаємо тіло, як показано на малюнку.
Зверніть увагу
Віджимання з обважнювачами бажано проводити під контролем напарника, щоб не отримати травму
Корисна порада
Бажано не віджиматися на кулаках - це не сприяє поліпшенню вашої мускулатури і підвищенню сили. Користі від віджимання на кулаках немає, крім затвердевающих кісточок пальців, звичайно.