Як підключити ноутбук до провідного інтернету. інтернет на ноутбуці через мережевий кабель.

Ноутбуки мають ряд переваг перед настільними персональними комп'ютерами. Але іноді ці плюси обертаються для нас труднощами в повсякденному використанні. Приміром, спочатку ноутбук розрахований на роботу з Wi-Fi мережами або бездротовими usb-модемами, але часом виникають ситуації, коли необхідно підключити ноутбук до провідного інтернету. Не завжди зручно, коли з невеликого мобільного ноутбука стирчить мережевий кабель, який прив'язує його до одного місця, тим самим позбавляючи його від основного переваги перед комп'ютером.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi роутер
  • Wi-Fi адаптер
  • мережеві кабелю
  • наявність комп'ютера
Інструкція
1
Найпростіший і очевидний спосіб - підключити інтернет кабель в LAN порт мережевої карти ноутбука. Потім налаштуйте мережеве підключення відповідно до вимог провайдера.
2
Придбайте Wi-Fi роутер. Підключіть його до кабелю інтернету через WAN (Internet) порт. Далі, спираючись на інструкцію до роутера і вимоги до підключення вашого провайдера, налаштуйте точку доступу в інтернет для роутера. Підключіть ноутбук до роутера за допомогою бездротової мережі Wi-Fi.
3
Якщо у вас будинку знаходиться комп'ютер, на якому є доступ в інтернет, то ви можете використовувати його в якості світча або Wi-Fi роутера. Придбайте другу мережеву карту для вашого комп'ютера. Підключіть ноутбук до ПК за допомогою мережевого кабелю. В налаштуваннях нової мережі на комп'ютері вкажіть IP-адресу 192.168.0.1, а у ноутбука - 192.168.0.2. Включіть в налаштуваннях підключення до інтернету на комп'ютері загальний доступ для нової локальної мережі.
4
Придбайте Wi-Fi адаптер для комп'ютера. Це може бути як usb, так і PCI пристрій. Або налаштуйте на ньому точку доступу Wi-Fi і дозвольте їй використовувати підключення до інтернету даного комп'ютера. Або створіть бездротову локальну мережу комп'ютер-ноутбук, і відкрийте для неї доступ в інтернет.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3D-TdRm2G0c
Зверніть увагу
При виборі роутера і Wi-Fi адаптера переконайтеся, що вони працюють в режимах, сумісних з ноутбуком.
Корисна порада
Wi-Fi адаптери в даній ситуації рекомендують використовувати для економії коштів.