Як підібрати колір для кімнати.

Хочете оновити інтер'єр квартири, старі шпалери давно набридли. Спробуйте змінити колір стін, а наші поради допоможуть вам.
Інструкція
1
Перш за все, враховуйте, для кого призначена ця кімната, хто в ній буде жити: • У спальні стіни повинні бути спокійного колір а, адже ця кімната призначена для відпочинку і сну. Тут буде доречним жовто-білий або світло-блакитний колір . • У дитячій кімнаті колір а повинні бути життєрадісними і яскравими. Дітям подобаються яскраві тони, однак колір не повинен бути агресивним або похмурим. • В кімнаті, де проживає літня людина, стіни повинні бути спокійного, врівноваженого колір а. Використовувати червоний не варто, він сприяє підвищенню артеріального тиску. • Кабінет також повинен бути витриманий в спокійних тонах, які не будуть відволікати від роботи. • Вітальня - це обличчя всієї квартири, тут збирається вся сім'я, тут приймають гостей, тому до вибору колір а стін цієї кімнати варто підходити особливо ретельно. Можна використовувати світло-жовтий, сіро-блакитний або сіро-зелений колір . • Кухня традиційно оформляється в білому колір е, це спрощує догляд за приміщенням.
2
При виборі колір а стін також необхідно враховувати, на яку сторону світу виходять вікна. Якщо вікна виходять на південну сторону, підійдуть інтенсивні відтінки. Якщо на північну - світлі тони для компенсації дефіциту сонячного світла. Пам'ятайте, що колір фарби або шпалер по-різному виглядає при різному освітленні, тому має сенс «приміряти» шпалери або фарбу при сонячному світлі або штучному освітленні.
3
Колір стін можна прив'язувати до предметів інтер'єру. Меблі, штори, килими і шпалери, наприклад, обов'язково повинні гармоніювати один з одним.
4
Розмір приміщення в справі вибору колір а стін має велике значення. У великій кімнаті можна поклеїти шпалери глибокого, насиченого колір а. Маленьку кімнату візуально збільшити допоможуть шпалери світлого колір а. Однак, якщо є бажання зробити велике приміщення ще більше, дозволяється використовувати і світлі тони.
5
При оформленні стін кімнат можна враховувати сучасні тенденції дизайну. Все частіше використовуються контрастні колір а, наприклад, білий і чорний, або декілька різних колір ов в одній кімнаті. Не бійтеся експериментувати, однак обов'язково заручитеся підтримкою близьких, перш ніж приймати остаточне рішення.