Як замовити речі з Китаю.

Купівля речей через інтернет стала зараз звичною справою. У наявності очевидні переваги: не виходячи з дому, купувати все, що захочеться, і отримувати речі через кур'єра додому або поштою. При цьому ціни можуть вигідно відрізнятися від звичайних магазинних. Зараз переважна кількість брендів розташовує своє виробництво в Китаї. Купити модні речі напряму, не переплачуючи, зробити зовсім не складно, користуючись послугами інтернет-аукціону Ebay.
Вам знадобиться
  • • Особистий ящик електронної пошти, зареєстрований на поштовому сервері
  • • Реєстрація на міжнародній аукціонній майданчику Ebay
  • • Наявність банківської пластикової карти однієї з міжнародних платіжних систем (VISA, MasterCard, AMEX )
  • • Реєстрація в платіжній системі PayPal
Інструкція
1
Ви можете зареєструватися на будь-який з майданчиків інтернет-аукціону Ebay: англійської, німецької, американської та ін. Доступ до товарів буде з будь-якого філіалу майданчики. Найбільш розвинутим і відвідуваним є Ebay.com, який з'явився на ринку Інтернет-послуг першим. Реєстрація безкоштовна і не вимагає багато часу і знань.
2
Для того щоб ви змогли оплачувати куплені через Ebay в Китаї речі , зареєструйтесь в міжнародній платіжній системі PayPal. Відразу зверніть увагу на те, що не всі види карт міжнародних платіжних систем VISA і MasterCard підтримуються даною системою. При реєстрації вам буде потрібно вказати реквізити пластикової карти (за винятком пін-коду), електронну адресу вашої поштової скриньки і фактична адреса проживання. Все реєстраційні форми треба заповнювати латиницею. При реєстрації на PayPal з вашого рахунку тимчасово буде списана сума $ 1,95. Цього вимагає платіжна система для підтвердження того, що держатель картки - саме ви. При підтвердженні аккаунта сума повертається на ваш рахунок.
3
Отже, ви зареєстровані на найбільшій аукціонної майданчику Ebay і маєте можливість оплачувати свої покупки через платіжну систему PayPal. Тепер вам слід навчитися пошуку потрібних вам речей з Китаю. Пошукова система на Ebay проста і зрозуміла. Налаштувати пошук вам слід за критеріями: категорія товару або пошук конкретного товару у відповідній категорії, місцезнаходження товару, можливість доставки в Росію.
4
Зробіть це за допомогою розширеного пошуку (Advanced Search). Якщо ви заздалегідь знаєте номер товару на аукціоні, наберіть його в верхньому рядку пошуку. Якщо ні, то просто виберіть категорію із запропонованого списку, до якої цей товар відноситься.
5
Якщо ви бажаєте купити речі з Китаю, вам слід перейти до вікна "Location" (місцезнаходження). В цьому вікні спершу поставте галочку "Only show items" (показувати предмети тільки ...), виберіть площадку торгів (можна залишити за замовчуванням Ebay.com), але обов'язково повинні вказати країну, де знаходиться товар в вікні "Located in" (знаходиться в ... ). У випадаючому списку країн виберіть China (Китай). Бажано вказати також і країну, куди продавець готовий доставити свої товари в віконці "Avaliable to". Це дозволить надалі уникнути листування з продавцем, який не постачає товари в вашу країну. Заповнивши всі критерії пошуку, натискайте кнопку "Search" (Пошук). Таким чином, в результаті ви отримуєте список потрібних вам товарів з Китаю від продавців, які відправляють їх в вашу країну. Ціна товару може бути фіксованою (By it now), коли ви можете тут же придбати дану річ чи аукціонної ("Place Bid"). Докладний механізм покупки методом аукціонних торгів описаний у багатьох інструкціях по користуванню Ebay, які в безлічі можна знайти в мережі.
6
Збираючись купувати речі з Китаю через Ebay, зверніть увагу на рейтинг продавця. Він відбитий в кількості позитивних відгуків (Positive Feedback Score) і характеризується кольором зірочки поруч з нікнеймом. Продавці з відмінною репутацією і великою кількістю угод мають звання "Top-rated Seller". Багато продавців розташовують на окремій вкладці "Shipping and payments" (доставка і оплата) до опису товару інформацію про вартість доставки товару до вашої країни.
Корисна порада
Замовити речі з Китаю можна не тільки за допомогою аукціону Ebay, але і через Інтернет-магазини, які торгують безпосередньо з Китаю. Найчастіше пропозиції на Ebay можуть виглядати привабливішими за ціною, але в Інтернет-магазинах проходять масштабні акції всіляких знижок.