Як зробити домен для сайту.

Успіх розкрутки сайта в мережі значною мірою залежить від вибору доменного імені - це велика тема, майже мистецтво. А коли вибір зроблено, виникає інше, чисто технічне питання - як новий домен зареєструвати і прив'язати до свого сайту. Про це - нижче.
Інструкція
1
Підбір імені домена для вашого сайта .Дом - це унікальне ім'я сайта в мережі, що складається не менше як з двох частин, розділених крапками. Доменне ім'я з двох частин називають доменом другого рівня, з трьох - третього, і т.д. Останню частину імені домена називають «зоною». Якщо ваш домен буде закінчуватися на ".ru", або ".ua", або ".de", то ні в кого не буде сумнівів, що це російська, чи українська, чи німецький сайт. Це - «територіальні» зони. А про територіальну приналежність зон com, org, net нічого сказати не можна - це «внетерріторіальние» зони.Вибірайте зону для свого домену виходячи з ваших цілей. Слід, також, мати на увазі, що ціни реєстрації та щорічних платежів різняться - наприклад, домен в зоні ru як мінімум удвічі дорожче, ніж в зоні com. Крім того, для реєстрації в зоні ru потрібні ваші паспортні данние.Вибор імені домена вимагає особливої уваги - від нього багато в чому залежить успіх розкрутки вашого сайта . Як мінімум, він повинен бути по можливості коротким і незабутнім, і при цьому утримувати слова, безпосередньо відносяться до теми сайта . В імені можна використовувати цифри і букви, тире і підкреслення. Довжина імені домена повинна бути в межах від двох до 57 символів.
2
Реєстрація домена.Как правило, хостингові компанії, надають послугу реєстрації доменів - тобто, ви можете зробити це через сайт компанії розмістила ваш сайт на своєму сервері. Але в цьому випадку доведеться уважно ознайомитися з правилами, яких дотримується хостінг компанії. Наприклад, деякі з хостерів реєструють ваш домен на своє ім'я і передають його вам у користування. В цьому випадку при зміні хостера виникнуть маленькі, а іноді й не такі вже маленькі, проблеми. Тому краще реєструвати домен у компанії, що спеціалізується саме на цьому.
3
Прив'язка сайта до домену.Осталось зв'язати сайт і його нове доменне ім'я. Ця операція складається з двох частин. Перша - дати знати серверам хостингової компанії, що коли хтось із відвідувачів буде запитувати ваш новий домен, то направляти його слід на ваш сайт. Якщо у вас вже є домен, а сайт ще не розміщений, то досить буде вказати ім'я домену при заповненні форм реєстрації у хостингової компанії. А якщо сайт вже розміщений, то в панелі його адміністрування вам потрібно додати новий домен. У різних хостингових компаній ця функція реалізована по-різному, якщо не зможете знайти самостійно - поцікавтеся у техподдержкі.Вторая частина процедури прив'язки - повідомити реєстратору домену до якого хостера слід направляти відвідувачів, що запитують ваш домен. Для цього вам потрібно знати два імені «ДНС-серверів» свого хостингу. Зазвичай ці імена повідомляються в листі, що підтверджує розміщення вашого сайта . Можна їх знайти і в розділі «Часті питання» сайта хостингової компанії, і в панелі управління хостингу. Ці адреси слід вписати у відповідні поля на сайті реєстратора домена.Когда обидві частини процедури прив'язки домену до хостингу сайта завершені, залишиться тільки почекати від півгодини до доби, щоб ця нова інформація про ваш домен була поширена по мережі.