Як міряти температуру грудничку. ректальний спосіб вимірювання температури у грудничка.

Новонароджена дитина - маленьке, беззахисне створіння. Рідна мама, часом, боїться зайвий раз доторкатися до нього. А адже кожен день грудничка потрібно умивати, підмивати, купати, робити йому масаж. Щоденне проведення всіх цих процедур робить молоду маму впевненіше в собі і досвідченіший. До речі, в набір процедур по догляду за немовлям входить і регулярне вимірювання температури його тіла. Міряти температуру грудничку можна кількома способами, за допомогою різних вимірювальних приладів.
Інструкція
1
Найвідоміший прилад для вимірювання температури - це ртутний термометр. Його перевага полягають у тому, що він дає досить-таки точні свідчення. Але вимірювати їм температуру у грудничка не дуже зручно, адже малюка перед цим потрібно повністю роздягнути. Цифри на шкалі погано видно при світлі каганця. Міряти температуру грудничку ртутним термометром необхідно протягом 3-5 хвилин. Це досить складно робити, якщо малюк вередує і не бажає спокійно лежати на місці.
2
Міряти температуру грудничку електронним термометром набагато простіше, ніж ртутним. Вимірювання триває всього кілька секунд, а про його закінчення сповістить спеціальний сигнал.
3
Дуже зручне пристосування для виміру температури грудничка - це пустушка-термометр. Малюк насолоджується смоктанням звичного для нього предмета, при цьому електронне табло на термометрі показує значення його температури тіла.
4
Традиційним методом, вимірюванням температури грудничка в пахвовій западині, користується більшість молодих мам. Щоб свідчення були більш точними, градусник поміщають в пахвову западину грудничка, а руку його кладуть на протилежне плече.
5
Деякі матусі користуються способом виміру температури в паховій складці грудничка. Стегно малюка при цьому потрібно притулити до животика і міцно утримувати його в такому положенні під час вимірювання.
6
Небагато батьки вирішуються на ректальное вимір температури у грудничка. Хоча цей спосіб вважається найбільш точним. Малюка під час вимірювання слід укласти на лівий бік. Кінчик градусника, попередньо змащений жирним дитячим кремом, потрібно ввести в пряму кишку грудничка на 3-5мм. Ректальна температура завжди на 3-4 градуси вище пахвовій.
7
Досвідчені мами визначають, висока температура у грудничка або нормальна, дотиком своїх губ до чола, а краще до шиї, малюка. Природно, якщо тіло дитини здалося мамі гаряче звичайного, температуру потрібно виміряти термометром, для з'ясування точних показників.