Як відрізнити цуценя. бракованих щеня шпіца.

Купуючи собаку, хочеться придбати здорового, сильного і красивого цуценя . І часом навіть неважливо, породистий він чи ні. Якщо ж ви вирішили купити породистого пса, варто бути гранично уважним, все частіше стали продавати бракованих цуценят з родоводами.
Інструкція
1
Здійснюйте покупку тільки при наявності декількох цуценят, так вам буде легше порівняти їх між собою. Іноді бракований щеня в посліді один і він явно відрізняється від своїх побратимів. Також зверніть увагу на батьків малюка, вони повинні бути міцними, здоровими і адекватними по відношенню до чужих людей.
2
Перед тим, як відправитися вибирати тварина, ретельно вивчіть фотографії цієї породи в різних віках. Якщо є можливість, відвідайте розплідник або проконсультуйтеся з кінологом, який не зацікавлений у продажу цуценя . Будь-яке відхилення у формі тіла, забарвленні і розмірі малюка повинні вас насторожити.
3
Якщо ви прийшли вибирати собаку, а цуценята спокійно сплять, їх потрібно розбудити. Уважно спостерігайте за їх діями протягом 15-20 хвилин. Вибирайте активного, щільного цуценя . Але активність не повинна бути надмірною. Якщо малюк кидається по кімнаті, а не грає з іншими цуценя ми, можливо, що його щось турбує.
4
Зверніть увагу на товщину лап, вони повинні бути в міру товстими, а подушечки великими без будь-яких ушкоджень. Суглобові частини лап не повинні випирати, це може свідчити про їх нерозвиненості і подальшої хворобливості.
5
Вибравши цуценя - подивіться прикус. Зуби мають бути білими, мати характерні виступи в області іклів. Мовою собаки не повинно бути нальоту. Не соромтеся оглядати майбутнього улюбленця, адже купивши нездорового пса, вам доведеться його лікувати.
6
Ну і в самому кінці покупки вивчіть родовід. Хоча вона не завжди свідчить про наявність «блакитних кровей», але звернути на неї увагу не буде зайвим.
Корисна порада
Купуючи аліментного цуценяти, пам'ятайте, що не завжди батькам віддають найкращого малюка, зазвичай саме в цьому місці і чекає підступ.
Існуючий високий попит на німецьких вівчарок, які славляться своїм характером і службовими якостями, підвищує ймовірність того, що куплений вами в двомісячному віці щеня виявиться звичайної дворняжкою або метисом. Відрізнити цуценя вівчарки з хорошим родоводом ви зможете за деякими зовнішніми ознаками і особливостям характеру.
Інструкція
1
Якщо питання чистоти породи для вас суттєвий, здобувайте цуценя у перевірених заводчиків або в клубах, що спеціалізуються на розведенні саме цієї породи. Виберіть його батьків, походивши по виставкам, поспілкувавшись з іншими власниками «німців». В тому випадку, коли ви самі не вибирали собаку, спробуйте визначити її приналежність до породи за зовнішніми ознаками.
2
В півторамісячному віці щеня вівчарки повинен бути гармонійно розвинений і мати компактний статура. До двох місяців він буде досить великим, а вуха, лапи і хвіст у нього можуть почати збільшуватися непропорційно. Вони можуть здатися навіть занадто довгими і великими. Особливо господарів бентежить хвіст - він може звисати майже до землі. Уже в ранньому віці німецькі вівчарки прекрасно здатні навчатися. Цуценята кмітливі, легко піддаються дресируванню і отримують явне задоволення від занять з господарем.
3
В тримісячному віці цуценята вівчарки особливо незграбні і непропорційні - суглоби на передніх лапах можуть бути сильно збільшеними, а задні ноги - занадто довгими. Це лякає багатьох господарів і викликає їх підозра, але саме і належить до особливостей розвитку даної породи. Всі ці здаються недоліки вже до напівроку згладяться і стануть непомітні. Ознайомтеся з таблицею для відстеження промеров цуценя німецькій вівчарки, яка приведена в книзі Зикіної О.В. «Німецька вівчарка» і перевірте по ній вашого вихованця.
4
Ще однією ознакою породи є стоячі вуха. Приблизно до 3 місяців у вівчарок вони починають підніматися. Але це не жорсткий термін, він може варіюватися від 5 тижнів до 4 місяців. До цього часу вушна раковина цуценя повинна стати важкою, збільшитися в розмірах. Постав вух формується поступово, перший час вони можуть триматися «будиночком» і завалюватися набік, але до 6 місяців вони повинні стояти вже добре.
5
До семимісячного віку у німецької вівчарки стає помітним характерний чепрачний окрас. За своїм додаванню до цього віку щеня вже стає схожий на дорослу собаку, і можна робити висновки про його відповідність вимогам екстер'єру. Подивіться описи даної породи, фотографії німецьких вівчарок. Порівняйте їх зі своєю собакою і зробіть висновки, наскільки він схожий на еталон.
Корисна порада
Щоб цуценя ріс і розвивався правильно, можна було судити про те, наскільки він відповідає опису породи, забезпечте його повноцінним і збалансованим харчуванням, гарним доглядом і пропорційними з його віком фізичними навантаженнями.