Як надати волоссю об'єм від коренів. Як додати об'єм волоссю біля коріння.

Якщо ви мрієте про дивно об'ємних волоссі прямо від коренів , то вам явно варто ознайомитися з деякими хитрощами. Дуже часто буває так, що волосся втрачають свій об'єм, особливо у вологе і холодну пору року. Отже, наша мета - обсяг від самих коренів ! Приступаємо.
Інструкція
1
Один з найпростіших способів, який, проте більше підходить дамам з природними легенями кучерями і хвилями на волоссі, є великі бігуді. Візьміть досить великі бігуді, накрутите на них трохи вологе волосся у коренів . Почніть з області трохи вище середини волосся - саме таким чином вони не будуть обважнювати і приймуть потрібну форму.
2
Вибирайте легкі шампуні і кондиціонери з вмістом силікону, вони допоможуть вашим волоссю зберігати обсяг досить довгий час. Добре діє наступний спосіб додання пишності волоссю: вам варто розвести невелику кількість шампуню з водою, трохи спінити, а потім вже нанести на волосся.
3
Вибирайте легкі засоби для укладання, які не утяжеляющие волосся. Пінки і муси дуже часто склеюють волосся і роблять їх значно важче, що призводить до опадання і швидкої втрати обсягу. Спреї та легкі креми - ось ваші найкращі помічники при укладанні волосся.
4
Як сушити волосся, щоб вони довго зберігали обсяг біля самих коренів ? Вам явно варто обзавестися великий і круглою щіткою. Як її застосовувати? Попередньо розділені на пасма волосся коштує трохи накручувати на щітку у коренів і витягати пасмо вгору, направляючи струмінь повітря безпосередньо на корені. Спочатку на таку укладання може піти чималу кількість часу, але з часом ви навчитеся укладати волосся досить-таки швидко.
5
Якщо ж ви зовсім обмежені в часі, то скористайтеся вельми простим способом додати об'єм волоссю - просто нахиліть голову вниз і просушіть волосся у коренів . Потім акуратно розчешіть пасма і збризніть волосся лаком - відмінний варіант, якщо вам до душі природна і пишна зачіска і легкий безлад!