Як вибрати плиту на кухню.

Що служить своєрідною віссю, навколо якої обертається весь домашній побут? Що символізує домашнє тепло, затишок і безпеку? Звичайно ж, вогнище. Сьогодні осередки успішно замінили кухонні плити, які повністю перейняли у своїх попередників високе призначення - служити центром домашнього життя. Зрозуміло, настільки відповідальна місія передбачає дуже педантичний підхід до вибору сучасного домашнього вогнища - кухонної плити.
Інструкція
1
Перш за все, слід визначитися - чи потрібна вам вбудована техніка або окремо стоїть. Вбудована піч може підбиратися виходячи з кольору і фактур кухонного гарнітура. Вона буде виглядати як єдине ціле з кухонними меблями. Свободностоящая плита універсальна. До того ж, вона значно дешевше вбудовуваною.
2
Наступний критерій - вид плити. У продажу є три види кухонних печей - газові, електричні та комбіновані. Якщо ви вирішили вибрати електричну плиту , вам слід звернути найпильнішу увагу на її поверхню. Робоча поверхня кухонних електроплит може бути конфорочной або склокерамічною. Конфорочні плити дешевше, але це - вже кам'яний вік. Склокерамічні варильні поверхні легко експлуатуються, легко миються і значно безпечніше конфорочних. З недоліків можна назвати відсутність на поверхні плити бортиків, здатних утримати на ній рідина в разі «аварії» .При покупці газової плити потрібно уважно ознайомиться з усіма її функціями. Обов'язково наявність такої опції, як автоматичне відключення подачі газу при зникненні полум'я. Не зайвим також буде і Електричні. Якщо в районі вашого проживання практикується регулярне відключення газу або електрики - оптимальним виходом стане комбінована плита. Якщо, звичайно, буде знайдена у продажу.
3
Духовка - важлива частина кухонної плити. В електричних плитах духовки розрізняються лише функціональністю. Як правило, така духовка включає в себе 2 нагрівальних елемента, має функцію підсвічування і регулятор температури. В дорогих моделях є аерогриль і функція конвекції. Газові плити оснащуються газовими або електричними духовками, мають різноманітні функції.
Корисна порада
Вибравши стеклокерамічесеую варильну поверхню - зверніть увагу на форму і вид конфорок. Двоконтурні конфорки дозволяють підібрати площа нагріву, а овальні - готувати в посуді некруглої форми (наприклад, в утятніце). Самі ж конфорки можуть бути рапідних (нагрівання здійснюється за рахунок розігріву спіралі), галогенними, індукційними.