Як поставити кран.

Кухонний кран вийшов з ладу? Невже доведеться викликати сантехніка? Не хвилюйтеся даремно. Кілька практичних рекомендацій, сякий-такий інструмент - і через півгодини ваш кран знову готовий до роботи.
Вам знадобиться
  • Кран кухонний, ключ газовий або розвідний, викрутки, герметик, пакля.
Інструкція
1
Відкрийте кухонний кран і в цьому положенні перекрийте воду в квартирі. Найбільш часто зустрічається варіант підводки води сталевими трубами, коли труби з холодною і гарячою водою підходять до кухонній мийці.
2
Візьміть розвідний або газовий ключ і звільніть муфту, що кріпить кран до труби. Ключ слід обертати проти годинникової стрілки. Зазвичай муфта розташована внизу мийки. Якщо гайка повертається з працею, спробуйте капнути на неї трохи машинного масла. Інший спосіб подолати опір упертою гайки - скористатися двома ключами. Перший ключ фіксує гайку, другим ви відкручує муфту.
3
Акуратно від'єднайте кухонний кран від труби. Від'єднайте також від кран а підвідні шланги. Найбільш часто зустрічається гнучка підводка. Це трубки з гуми, заховані в металеву оплетку. Довжину підводок вибирайте з урахуванням особливостей ваших комунікацій. Звертайте увагу на вид зовнішньої і внутрішньої різьби на підвідних шлангах, а також перевірте наявність і стан гумових прокладок всередині гайок.
4
Тепер переходимо до установки кран а. На мийку при установці кран а помістіть прокладку, яка служить для запобігання протікання води під мийку.
5
Затяните ключем гайку, за допомогою якої кран утримується на мийці.
6
Приєднайте кран до труб за допомогою відповідних шлангів. Зверніть увагу на наявність і цілісність кільцевих прокладок в місцях з'єднання. Якщо кран під'єднується безпосередньо до труби, слід обмотати різьбову частину клоччям. Робити це потрібно так, щоб у міру накручування шар волокон клоччя утолщался. Слідкуйте за тим, щоб товщина клоччя все ж не перевищувала висоти різьби.
7
Різьбове з'єднання промажьте зверху фарбою або герметиком. Відкрийте вентиль і перевірте якість зробленого вами ремонту.