Як побудувати лазню з піноблоків. Як зробити баню з піноблоків з парилкою, відео.

Піноблоки є матеріалом дешевим. Будівництво з них економічно вигідно. Вони пожежобезпечні, відмінно зберігають тепло, не бояться вогкості і не виділяють шкідливих домішок при нагріванні. З цього випливає, що для будівництва лазні вони просто ідеальний варіант. Раніше будували лазні з дерева по причині того що піноблоків просто не було і тому пішло повір'я що лазня повинна бути побудована з дерева. Будівництво лазні з піноблоків перевершує навіть споруди з дерева.
Інструкція
1
Як і при звичайному будівництві зробіть розмітку, встановіть опалубку і залийте фундамент. Викладіть цоколь з червоної цегли з 2-3 рядів.
2
Зведення стін можна проводити через 4 тижні після заливки фундаменту. Піноблоки купуйте хорошої якості, з високою щільністю. Кладку проводите на цементний розчин з додаванням піску і пластифікатора. Можна справити колодязну кладку з засинанням колодязів теплосберегающими матеріалами.
3
Дах на піноблоки встановлювати легко. В них добре вбиваються цвяхи і тримаються щільно як в дереві.
4
Після завершення будівництва зовнішні стіни обтягніть теплоізоляційними матеріалами і зробіть обробку на свій розсуд
5
Всередині обтягніть стіни пароізоляційним матеріалом і обшийте деревом або по вашому розсуду.
6
Стеля зовні і всередині обшийте пароізоляційним матеріалом. Зовні додатково теплоізоляційним матеріалом.
7
Навіть якщо ви не хочете обшивати і обробляти стіни нічим, в лазні все одно буде відмінно зберігатися тепло, а піноблоків від вогкості і бризок нічого не зробиться. Вони будуть просихати природним чином, так як матеріал має пористу структуру.
Піноблоки (вони ж - блоки з пористого бетону і пінобетонні блоки) є порівняно новим будівельним матеріалом. Виробляють їх в заводських умовах під надлишковим тиском, перемішуючи цемент, пісок і вапно з домішкою алюмінієвої пудри (вспениватель). Отриману масу розливають у форму, де вона при природних умовах і застигає. Після цього матеріал пиляють на блоки.
Інструкція
1
Використовувати пінобетонні блоки в будівництві дач і заміських будинків дуже зручно. Піноблоки за своїми характеристиками дуже близькі до дерева - вони відмінно строгаются і сверлятся. Крім цього вони довговічніше дерева і зовсім не бояться вогню. Від каменяра не потрібно високої кваліфікації, щоб звести з пінобетонних блоків цілу стіну.
2
Побудувати будинок з піноблоків не так важко, як може здатися на перший погляд. Стіни, виконані з цього матеріалу, будуть виглядати дуже пристойно і будуть досить міцними.
3
Переберія по ширині і товщині всі камені і зніміть фаску з кожного з них (так іноді надходять з цеглинами пічники). Потім неквапом викладіть стіни на розчині, використовуючи рівень і висок.
4
В процесі будівництва своїми руками будинку з пінобетонних блоків вам потрібно врахувати кілька факторів. Стіни, які викладаються в половину блоку, виходять досить товстими, щоб спокійно тримати тепло. Але за рахунок пористої структури піноблоки ще й вологу вбирають.
5
Щоб захистити піноблоки від вологи, на бетонний фундамент необхідно укласти пару шарів руберойду, перед тим як починати кладку. Якщо на першому поверсі постелити руберойд, а другий поверх зробити мансардного типу, то вийшла, ламана дах відмінно захистить стіни з пінобетонних блоків від будь-якого дощу.
6
Дахи можна зробити з хвильового шиферу або профнастилу, а стіни всередині можна оббити вагонкою. З зовнішньої частини стіни з піноблоків слід зняти фаску і затерти шви. В результаті у вас вийде непоганий і красивий будинок з пінобетонних блоків. При цьому він обійдеться вам відносно недорого.
Зверніть увагу
Крім економічності і швидкості будівництва, пінобетонні будинки відрізняються високими теплозберігаючими характеристиками, а також простотою і довговічністю експлуатації. В цілому ж, і професіонали, і ті жителі Москви, які вже побудували собі будинки з піноблоків, відгуки про них залишають тільки позитивні.
Корисна порада
Пінобетонний блок взагалі не вбирає вологу, на відміну від газосилікатного блоку, що має наскрізні пори, т.к. структура пінобетонного блоку - це скріплені між собою замкнуті бульбашки - звідси й назва - «піноблок». Тому досвідчені будівельники, знаючи ці властивості, воліють будувати з пінобетонних блоків. Адже ні для кого не секрет, що Росії іноді йдуть дощі.